Послуги корпоративним клієнтам

Послуги корпоративним клієнтам

Детальніше про умови страхування юридичних осіб:

Тел. 044 498 40 45

Corporate@metlife.ua

Наші офіси

Шукаєте найближчий офіс?

Натисніть тут

Міжнародне співробітництво

Завдяки тому, що MetLife є провайдером страхового пулу Maxis Global Benefits Network (далі Maxis GBN), премія за договорами страхування, укладеними в Україні, може бути включена в цей міжнародний пул. Мережа Maxis GBN організована в 1998 році і працює більш ніж в 100 країнах, займаючи лідируючі позиції на ключових для MetLife ринках, включаючи країни Східної Європи.

MAXIS GBN: лідер серед глобальних страхових пулів, адже це:

  • ДОСВІД: Лідерство у роботі з кептивними компаніями та 60-річний досвід у пулівських програмах з широкими локальними можливостями
  • МАСШТАБ: Стандартизований підхід до оцінки ризиків на глобальному та локальному рівні, єдині стандарти звітності.
  • ПЕРЕВАГИ: Один контакт забезпечує доступ до трирівневої структури менеджменту пула – глобальної, регіональної та локальної.

Виходячи з цього клієнт отримує:

  • Подвійний контроль якість програм і послуг, що надаються МетЛайф, контролюється як страховиком в Україні, так і на рівні головного офісу компанії.
  • Можливість застосування пільгової тарифікації завдяки оцінці ризику сукупно по всім країнам, які беруть участь в пулі.
  • Робота зі страховиком, для якого клієнтоорієнтованість – стратегічна ініціатива компанії, процес, в який залучений кожен співробітник від рядового фахівця до вищого керівництва.