СМЕРТЬ внаслідок нещасного випадку

СТРАХОВА ПРОГРАМА ДЛЯ ДОРОСЛИХ - код AD-ob 

(з виплатою додаткової Страхової Суми У ВИПАДКУ СИРІТСТВА)

Головна мета цієї Програми – забезпечити фінансовий захист для тих, кого ми найбільше любимо, тих, хто найбільше постраждає внаслідок нещасного випадку, що може статися з нами.

Програма дає впевненість  в тому, що, навіть у випадку, якщо з нами станеться найгірше – наші подружжя, діти або родичі не матимуть фінансових проблем навздогін моральним стражданням.

100% Страхової Суми виплачується Вигодонабувачеві або спадкоємцю за законом у випадку загибелі Застрахованої Особи внаслідок нещасного випадку.

Додаткову Страхову Суму буде виплачено у випадку загибелі, внаслідок одного нещасного випадку, Застрахованої Особи та її/його подружжя.

 

Програму можна придбати як індивідуально, так і разом з будь­-яким пакетом страхування.

Вступний вік:

Від 18 до 64 років

Максимальний вік на дату закінчення програми:

65 років

Максимальний розмір Страхової Суми:

не обмежений

 

Вік, стать Застрахованої Особи і термін дії Договору страхування на вартість програми не впливають.

Розмір річної Страхової Премії залежить від роду професійної діяльності Застрахованої Особи.

В залежності від службових обов’язків, Застрахованого буде віднесено до однієї з 3-х категорій ризику виробничого травматизму.

 

Страхові Премії та Страхові Суми за бажанням Страхувальника можуть бути індексовані (щороку збільшуватися, враховуючи індекс інфляції).

Детальна інформація щодо Програми страхування додаткових ризиків «Страхування на випадок смерті внаслідок нещасного випадку» наведена у Правилах страхування, зареєстрованих Держфінпослуг Україні 25.01.2008р. № 0180038 зі змінами та доповненнями, а також – у Договорі Страхування.

Зв'яжіться з нами

Маєте запитання?