СМЕРТЬ внаслідок нещасного випадку НА ТРАНСПОРТІ

СТРАХОВА ПРОГРАМА ДЛЯ ДОРОСЛИХ - код AD-traffic

Рух і транспорт - це величезна частина нашого життя. Доросла працездатна людина в середньому проводить не менше 30% часу, переміщуючись з одного місця в інше.

Відрядження, поїздки до друзів, родичів, на дачу, на роботу, похід в супермаркет за продуктами - це те, що ми робимо щодня. Винайшовши колесо тисячі років тому, людина істотно полегшила своє існування, заклала підґрунтя для подальшого розвитку, але й водночас власноруч створила джерело підвищеної небезпеки.

Компанія «МетЛайф» пропонує Вам надійний захист кожної секунди: коли Ви стоїте чи активно рухаєтесь, їдете у громадському транспорті, пливете на кораблі, летите в літаку чи керуєте власним автомобілем. 


100% Страхової Суми виплачується Вигодонабувачеві або спадкоємцю за законом у випадку загибелі Застрахованої Особи внаслідок нещасного випадку на транспорті.
  

          

Вступний вік:

Від 18 до 64 років

Максимальний вік на дату закінчення програми:

65 років

Максимальний розмір Страхової Суми:

не обмежений

 

Вік, стать Застрахованої Особи і термін дії Договору страхування на вартість програми не впливають. 

         

Детальна інформація щодо Програми страхування додаткових ризиків «Страхування на випадок смерті внаслідок нещасного випадку» наведена у Правилах страхування, зареєстрованих Держфінпослуг Україні 25.01.2008р. № 0180038 зі змінами та доповненнями, а також – у Договорі Страхування.

Зв'яжіться з нами

Маєте запитання?