ПЕРЕЛОМИ та/або ОПІКИ внаслідок нещасного випадку

СТРАХОВА ПРОГРАМА ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ - код BBB 

Вдома чи на роботі, в авто, в літаку, на кораблі, в Україні та за її межами, верхи на коні, за кермом або в якості пасажира, пішки або на велосипеді – Ви можете почувати себе впевнено 24 години на добу, 365 днів на рік у будь-якому місці світу.

У випадку перелому та/або опіку ПрАТ "МетЛайф" виконає свої зобов’язання перед Вами у найкоротший термін, а отже, Ви матимете змогу сплатити за найкращий рівень медичних послуг та матимете кошти, необхідні Вам та Вашій родині протягом Вашої непрацездатності внаслідок травми.

ПрАТ «МетЛайф» здійснить Страхову Виплату Застрахованій Особі у розмірі 3% - 100% від Страхової Суми у випадку перелому та/або опіку внаслідок нещасного випадку.

Перелом – це порушення цілісності кістки, часткове (тріщина) або повне (перелом). Залежно від складності перелому (значення має «важливість» пошкодженої кістки та характер пошкодження, тобто – чи є перелом відкритим/закритим, зі зміщенням чи ні, з уламками або без них тощо), сума Страхової Виплати збільшується або зменшується в межах Страхової Суми.

Опік – це порушення цілісності шкіряного покрову людини внаслідок контакту з джерелом термальної (теплої або холодної) енергії, електричним струмом та/або хімічними речовинами (кислотами) тощо. Складність опіку характеризується його ступенем, тобто – площею та глибиною враженої тканини, а також  характером ураження (почервоніння, пухирі, некроз,  обвуглювання шкіри тощо), що впливає на розмір Страхової Виплати в межах Страхової Суми.

У випадку двох або більше переломів та/або опіків внаслідок одного нещасного випадку  виплата здійснюється за кожним переломом/опіком окремо, але загальна сума виплати не перевищуватиме 100% Страхової Суми.

Програму можна придбати тільки у складі будь­-якого пакету страхування життя.

 

Вступний вік:

від 1 до 64 років

Максимальний вік на дату закінчення програми:

65 років

Строк страхування: мінімум 1 рік

Мінімальний розмір Страхової Суми: 7 500 грн.

Максимальний розмір Страхової Суми:

- для дітей  - 50 000 грн.

- для дорослих - 100 000 грн.

Вік Застрахованої Особи на вартість програми не впливає.

Розмір річної Страхової Премії залежить від роду професійної діяльності Застрахованої Особи.

 

Страхові Премії та Страхові Суми за бажанням Страхувальника можуть бути індексовані (щороку збільшуватися, враховуючи індекс інфляції).

Детальна інформація щодо Програми страхування додаткових ризиків «Страхування на випадок переломів та/або опіків внаслідок нещасного випадку» наведена у Правилах страхування, зареєстрованих Держфінпослуг Україні 25.01.2008р. № 0180038 зі змінами та доповненнями, а також – у Договорі Страхування.

Зв'яжіться з нами

Маєте запитання?