ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ внаслідок нещасного випадку

НОВА СТРАХОВА ПРОГРАМА ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ – код BI

Будь-які серйозні травми, переломи, порізи, вивихи та травми внутрішніх органів, наслідки травм (як зазначено в тексті Правил страхування) – всі ці неприємні речі є страховими випадками за новою програмою страхування від МетЛайф – «Тілесні ушкодження».

У випадку тілесного ушкодження ПрАТ "МетЛайф" виконає свої зобов’язання перед Вами у найкоротший термін, а отже, Ви матимете змогу сплатити за найкращий рівень медичних послуг та матимете кошти, необхідні Вам та Вашій родині протягом Вашої непрацездатності внаслідок травми.

Найширше покриття на українському ринку страхування життя від лідера ринку страхування життя в Україні та світі – це нова програма «Тілесні ушкодження» за доступною вартістю. Вдома чи на роботі, в авто, в літаку, на кораблі, в Україні та за її межами, верхи на коні, за кермом або в якості пасажира, пішки або на велосипеді – Ви можете почувати себе впевнено 24 години на добу, 365 днів на рік у будь-якому місці світу.

ПрАТ «МетЛайф» здійснить Страхову Виплату Застрахованій Особі у розмірі 2% - 100% від Страхової Суми у випадку тілесного ушкодження внаслідок нещасного випадку.

У випадку двох або більше травм внаслідок одного нещасного випадку, виплата здійснюється за кожним тілесним ушкодженням окремо, але загальна сума виплати не перевищуватиме 100% Страхової Суми.

Програму можна придбати тільки у складі будь­-якого пакету страхування життя.

 

Вступний вік:

від 1 до 64 років

Максимальний вік на дату закінчення програми:

65 років

Строк страхування: мінімум 1 рік

Мінімальний розмір Страхової Суми:  7 500 грн.

Максимальний розмір Страхової Суми:

- для дітей  - 50 000 грн.

- для дорослих - 100 000 грн.

Вік Застрахованої Особи на вартість програми не впливає.

Розмір річної Страхової Премії залежить від роду професійної діяльності Застрахованої Особи.

 

Страхові Премії та Страхові Суми за бажанням Страхувальника можуть бути індексовані (щороку збільшуватися, враховуючи індекс інфляції).

Детальна інформація щодо Програми страхування додаткових ризиків «Страхування на випадок переломів та/або опіків внаслідок нещасного випадку» наведена у Правилах страхування, зареєстрованих Держфінпослуг України 17.12.2015р. № 0115359, а також у Договорі Страхування.

Зв'яжіться з нами

Маєте запитання?