Хірургічне втручання та/або госпіталізація внаслідок нещасного випадку або хвороби

СТРАХОВА ПРОГРАМА ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ - код H/S/C-as

  • Істотна фінансова підтримка у разі виникнення проблем зі здоров'ям, що настали внаслідок нещасного випадку і спричинили госпіталізацію, хірургічне втручання і непрацездатність в період одужання.
  • Можливість спокійно будувати плани на майбутнє, не побоюючись того, що нещасний випадок змусить використати накопичення для оплати медичних послуг.
  • Страховий захист, що дозволяє самостійно вибрати лікувальний заклад, лікаря в будь-якій частині світу 24 години на добу.

Н - госпіталізація внаслідок нещасного випадку або хвороби:

  • Фіксована Страхова Сума сплачується Застрахованій Особі за кожен день госпіталізації у лікувальному закладі, з 4-го по 365-ий день.
  • У випадку госпіталізації у відділення реанімації або інтенсивної терапії та перебування в такому відділенні не менше 48 годин – Страхова виплата здійснюється у подвоєному обсязі, починаючи з першого дня.
  • У випадку, якщо Застраховану Особу транспортовано до лікарні автомобілем «швидкої допомоги» або іншим спеціально призначеним транспортом з подальшою госпіталізацією - Страхова Виплата здійснюється починаючи з першого дня госпіталізації;

S - хірургічне втручання внаслідок нещасного випадку або хвороби: 

  • Страхова Виплата у розмірі від 3% до 100% від Страхової Суми здійснюється Застрахованій Особі у випадку хірургічного втручання або медичної маніпуляції, залежно від складності (згідно з Таблицею оцінки хірургічних операцій);

C - тимчасова непрацездатність у період одужання після госпіталізації внаслідок нещасного випадку або хвороби:

  • Фіксована Страхова Сума сплачується Застрахованій Особі за кожен день тимчасової непрацездатності після госпіталізації у лікувальному закладі. Кількість днів, за які здійснюватиметься Виплата, дорівнюватиме подвоєній кількості днів госпіталізації, починаючи з 1-го дня.

Програму можна придбати як індивідуально, так і разом з будь­-яким пакетом страхування.

Вступний вік: від 1 до 60 років

Максимальний вік на дату закінчення програми: 65 років

Строк страхування: мінімум 1 рік

Мінімальний розмір Страхової Суми (за кожним ризиком відповідно):
75/7 500/37 грн.

Максимальний розмір Страхової Суми (за кожним ризиком відповідно):
1 000/ 100 000/500 грн. 

 

 

Вартість програми залежить від віку Застрахованої Особи

 

Страхові Премії та Страхові Суми за бажанням Страхувальника можуть бути індексовані (щороку збільшуватися, враховуючи індекс інфляції).

Детальна інформація щодо Програми страхування додаткових ризиків «Хірургічне втручання та/або госпіталізація внаслідок нещасного випадку або хвороби» наведена у Правилах страхування, зареєстрованих Держфінпослуг Україні 25.01.2008р. № 0180038 зі змінами та доповненнями, а також – у Договорі Страхування.

Зв'яжіться з нами

Маєте запитання?