Всі програми страхування

Який би з аспектів Вашого життя Ви б не бажали захистити, МетЛайф має страхові програми, що призначені саме для Вас. Пропонуємо Вам стислий опис видів програм, які ми пропонуємо. Просто оберіть категорію, яка Вас цікавить, та дізнайтесь більше про наші послуги.

 

СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ

НАКОПИЧУВАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ

За допомогою програм страхування життя Ви можете подбати про своїх близьких та допомогти їм підтримати гідний рівень життя у випадку, якщо щось трапиться з Вами або з Вашим подружжям. Це не лише додаткові можливості для збереження і примноження Вашого добробуту, а й джерело сплати за вищу освіту Ваших дітей. І найголовніше – це можливість забезпечити собі гідну пенсію після виходу на заслужений відпочинок у майбутньому.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМИ НАКОПИЧУВАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ
НЕЩАСНІ ВИПАДКИ

НЕЩАСНІ ВИПАДКИ

Компанія «МетЛайф» пропонує Вам надійний комплексний захист на випадок прикрих, але цілком ймовірних ситуацій в житті. Ми не завжди можемо цьому запобігти, проте ми здатні захистити себе та своїх найдорожчих людей від негативних наслідків таких подій.

Дізнайтесь більше про програми страхування від нещасного випадку

НЕБЕЗПЕЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Компанія «МетЛайф» пропонує Вам надійний комплексний захист та суттєву фінансову підтримку у разі виявлення одного з поширених захворювань, що несуть підвищену загрозу для життя і здоров'я людини.

Дізнайтесь більше

НОВА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ЖІНОК

Вперше на українському ринку страхування життя – найповніший та всеосяжний продукт для жінок, що покриває усі суто жіночі критичні ризики.

НОВИЙ ПРОДУКТ ДЛЯ ЖІНОК

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Ви вже маєте поліс страхування життя ПрАТ «МетЛайф» та отримали акційну пропозицію придбати покращений страховий захист для дітей та дорослих зі знижкою 20%? Дізнайтесь деталі пропозиції за посиланням.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ