Всі програми страхування

Який би з аспектів Вашого життя Ви б не бажали захистити, МетЛайф має страхові програми, що призначені саме для Вас. Пропонуємо Вам стислий опис видів програм, які ми пропонуємо. Просто оберіть категорію, яка Вас цікавить, та дізнайтесь більше про наші послуги.

 

СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ

СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ

Незалежно від того, що готує майбутнє, за допомогою програм страхування життя Ви можете подбати про своїх близьких та допомогти їм підтримати гідний рівень життя у випадку, якщо щось трапиться з Вами або з Вашим подружжям. Окрім можливості погашення заборгованності за кредитом, програми страхування можуть служити джерелом сплати за вищу освіту або стати гідним пенсійним забезпеченням у майбутньому. 

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМИ СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ
ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Пенсія – це майбутнє, яке треба створювати вже зараз!

Чим скоріше ви замислитесь над цим питанням – тим більше у вас шансів реалізувати найкращий сценарій вашого життя після виходу на заслужений відпочинок.

  • Час плине ДУЖЕ ШВИДКО!
  • Прожити на середню державну пенсію ДУЖЕ СКЛАДНО!
  • Покладатися на сторонню допомогу – ДУЖЕ РИЗИКОВО!
  • Перекладати свій тягар на своїх же дітей – БЕЗВІДПОВІДАЛЬНО!

Дізнайтесь більше про програми пенсійного забезпечення
НЕЩАСНІ ВИПАДКИ

НЕЩАСНІ ВИПАДКИ

Компанія «МетЛайф» пропонує Вам надійний комплексний захист на випадок прикрих, але цілком ймовірних ситуацій в житті. Ми не завжди можемо цьому запобігти, проте ми здатні захистити себе та своїх найдорожчих людей від негативних наслідків таких подій.

Дізнайтесь більше про програми страхування від нещасного випадку

НЕБЕЗПЕЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Компанія «МетЛайф» пропонує Вам надійний комплексний захист та суттєву фінансову підтримку у разі виявлення одного з поширених захворювань, що несуть підвищену загрозу для життя і здоров'я людини.

Дізнайтесь більше

НОВА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ЖІНОК

Вперше на українському ринку страхування життя – найповніший та всеосяжний продукт для жінок, що покриває усі суто жіночі критичні ризики.

НОВИЙ ПРОДУКТ ДЛЯ ЖІНОК

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Ви вже маєте поліс страхування життя ПрАТ «МетЛайф» та отримали акційну пропозицію придбати послугу «Альтернативний діагноз»? Дізнайтесь деталі пропозиції нижче.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ