Особлива пропозиція з постійною знижкою 20% від звичайного тарифу

Наразі послугами ПрАТ «МетЛайф» користуються більше 600 000 українців. Ретельно проаналізувавши клієнтські потреби та можливості, ми поставили собі нову мету. Ця мета неймовірна — ми прагнемо зробити страховий захист наших клієнтів ще доступнішим за ціною, і при цьому розширити його. Відтак, сьогодні ми пропонуємо Вам страхове покриття на особливих умовах — з постійною знижкою 20% від стандартного тарифу. Ця знижка зберігатиметься протягом всього періоду дії Вашого договору страхування.

Дізнайтесь деталі пропозиції за посиланням.

 

Впродовж тривалого часу в ПрАТ «МетЛайф» розробляли нову програму страхового захисту для дітей в Україні. Ми прагнули створити продукт, що надавав би широке та всебічне страхове покриття у нашій країні і, таким чином, гарантував би спокій та психологічний комфорт батькам, які придбають його для своїх дітей.

Результатом довготривалої праці стало створення унікальної для України програми — страхування на випадок 20 критичних захворювань дитини. Перш за все, ми хочемо запропонувати її тим, хто вже піклується про свою дитину разом з ПрАТ «МетЛайф». Саме для таких клієнтів ми розпочали спеціальну кампанію лояльності. Її мета — надати нову програму дітям, що вже є застрахованими у ПрАТ «МетЛайф».

Переваги:

  • Страхування на випадок 20 критичних захворювань дитини
  • 300 000 гривень — страхова сума за програмою
  • Вартість спеціальної пропозиції — 725 грн. на рік (з постійною знижкою 20% від стандартного тарифу)

 

Значна кількість клієнтів, на жаль, не має достатнього страхового покриття на випадок смерті або непрацездатності внаслідок нещасного випадку. Такі програми хоча й входять до базових умов страхового захисту, але іноді рівень страхового покриття за ними є занадто низьким, а отже — недостатнім.

Тому ми пропонуємо Вам скористатися особливою пропозицію від ПрАТ «МетЛайф» та збільшити Страхові Суми за програмами «Смерть внаслідок нещасного випадку» та «Постійна втрата працездатності внаслідок нещасного випадку» на 250 000 гривень.

Переваги:

  • У разі смерті внаслідок нещасного випадку рідні та близькі отримають 250 000 грн. додатково до всіх інших виплат за полісом
  • У разі постійних наслідків травм ПрАТ «МетЛайф» сплатить від 0,5% до 100% Страхової Суми за програмою «Постійна втрата працездатності внаслідок нещасного випадку», що збільшиться на 250 000 грн.
  • Вартість спеціальної пропозиції — 725 грн. на рік (з постійною знижкою 20% від стандартного тарифу)

Детальна інформація щодо Програм страхування наведена у Правилах добровільного страхування життя ПрАТ «МетЛайф», які були зареєстровані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг України, 23.03.2017 року за реєстраційним номером 0117119, а також – у Договорі Страхування.

Зв'яжіться з нами

Маєте запитання?