Дохід у випадку втрати працездатності

Дохід у випадку втрати працездатності

Привіт, я – Людмила. Нам з моїм чоловіком Ігорем немає про що турбуватись в плані здоров’я та фінансів.

Однак, нещодавно сталась одна подія, яка змусила нас подивитися на життя дещо по-іншому. Начальник мого чоловіка, Борис Григорович, якого ми дуже добре знаємо, переніс інфаркт, а йому всього 55 років. Ця подія стала справжнім іспитом для його дружини та дітей. Вона наочно показала нам, як сильно впливає на здоров’я людини її спосіб життя – робота під постійним стресом, нерегулярне харчування, і таке інше.

Звичайно, дружина Бориса Григоровича та його діти переживають емоційний стрес, але, окрім цього, вони також зіткнулися із фінансовими труднощами. Медична страховка допомагає їм покривати витрати на лікування та медикаменти. Але ще одною неприємною стороною цієї ситуації стало те, що на період лікування та реабілітації родина Бориса Григоровича втратила основне джерело свого доходу.
Ми з Ігорем зрозуміли, що подібне може статися будь з ким, і, побачивши своїми очима з якими труднощами доводиться зіткатись родині, ми вирішили, що нам потрібен страховий поліс, який допоможе мати додаткове джерело доходу у випадку, якщо ми не зможемо заробляти самостійно.

 

Хочете знати більше?

НЕЩАСНІ ВИПАДКИ

Як ми можемо допомогти

Як ми можемо бути корисними

Крокуючи життям

Плануючи майбутнє

 

зв'яжіться з нами

Маєте запитання?