Історії з життя

Ми знаємо, як нелегко знайти продукт, який найкращим чином відповідав би Вашим потребам, обставинам та бюджету. Тому в цьому розділі ми зібрали історії людей, які так само, як і Ви шукають рішення. Якщо їхня ситуація Вам знайома, тоді ми маємо відповідь на Ваші запитання.

Спокійне життя після виходу на пенсію? яскраве весілля? особлива подія? створення сім'ї? Hеважливо, що саме Ви наразі плануєте, адже ніколи не пізно розпочати накопичувати гроші. Незалежно від Ваших мрій на майбутнє, ми можемо допомогти Вам почати готуватись до них вже сьогодні.

 • Заощадження на майбутнє

  Михайло скоро одружується і планує створити заощадження для своєї майбутньої родини

   

  Доброго дня, моє ім’я – Михайло, я мешкаю в Сімферополі. Після закінчення інституту я почав працювати дизайнером у великій комп'ютерній компанії. Своєю наполегливою працею я заробив підвищення та збільшення  заробітньої плати. І хоча спокуса витрачати більше є доволі великою, я все ж таки підходжу до фінансових питань виважено.

 • Заощадження задля майбутнього Ваших дітей

  Заощадження задля майбутнього Ваших дітей

  Галина та її чоловік хочуть розпочати заощаджувати вже зараз, щоб надати своїй дитині всього найкращого в житті

   

  Доброго дня, мене звати Галина. Шість місяців тому в нашому з чоловіком житті сталась важлива подія – в нас народилась наша перша дитина – донечка Богданка!
  Ми мешкаємо  в гарній двокімнатній квартирі в Чернівцях, яку ми придбали минулого року.

 • Освіта Ваших дітей

  Освіта Ваших дітей

  Анна та Сергій хочуть накопичити кошти для освіти свого чотирирічного сина

   

  Привіт, мене звуть Ганна. Ми з чоловіком Сергієм та нашим чотирьохрічним сином Антоном нещодавно переїхали жити до Києва. Вже зараз помітно, що наш Антон дуже розумний та кмітливий хлопчик і ми з чоловіком хотіли би щоб у майбутньому наш син отримав гідну освіту

 • Пенсійне забезпечення

  Пенсійне забезпечення

  Петро та Тетяна хочуть жити активним життям навіть після виходу на пенсію

   

  Вітаю, я – Петро! Ми з дружиною Тетяною та нашими двома дітьми, які вже підлітки, живемо в чудовому будинку в передмісті Львова.
  Ми з дружиною все частіше замислюємось над тим, що невдовзі наші діти поїдуть навчатися, а нам вже саме час подбати про наше життя під час пенсії.

 • Захист Вашого кредитного договору

  Андрій та Наталія хочуть бути впевненими, що їхні діти матимуть дах над головою в разі, якщо щось станеться з кимось із них

   

  Мене звуть Андрієм, і я вже десять років у шлюбі зі своєю дружиною Наталією. Три роки тому ми інвестували в будівництво власного будинку, і наразі ми готуємось до переїзду. Так, ми досить довго чекали, але зараз, коли ми займаємось перевезенням речей та декором інтер'єру, ми впевненні, що очікування було варте того!

 • Фінансова підтримка у разі настання нещасного випадку

  Віктор хоче бути впевненим, що матиме джерело доходу, якщо він постраждає від нещасного випадку

   

  Мене звати Віктор. Нещодавно я придбав поліс страхування від нещасного випадку. Я вирішив зробити це після випадку, який стався із моїм приятелем Богданом. Одного дня він, як завжди, прямував на роботу у своєму авто, коли інший водій, намагаючись зрізати кут, врізався у його машину.

 • Підтримка своєї родини та бізнесу

  Підтримка своєї родини та бізнесу

  Владислав хоче захистити свою родину та бізнес

   

  Доброго дня, мене звати Владислав. Більш ніж 15 років свого життя я присвятив розвитку власного бізнесу. Два роки тому я взяв кредит на суму $500.000 для придбання нового обладнання, яке значно підвищило обсяги виробництва, і справи пішли ще краще.

 • Фінансова безпека Вашої родини

  Фінансова безпека Вашої родини

  Олена та Валерій хочуть захистити своїх дітей на випадок, якщо трапиться найгірше

   

  Мене звати Олена. Я заміжня, і разом із моїм чоловіком Валерієм ми виховуємо двох чудесних дівчат. Вже п'ять років ми живемо в Одесі, і нам дуже подобається це місто. Мій чоловік добре заробляє, але додатковий дохід ніколи не буває зайвим. Тому з наступного року, коли наша молодша донька почне ходити до дитячого садка, я планую повернутись до роботи.

 • Дохід у випадку втрати працездатності

  Дохід у випадку втрати працездатності

  Людмила та Ігор хочуть потурбуватись про джерело доходу на випадок втрати працездатності

   

  Привіт, я – Людмила. Нам з моїм чоловіком Ігорем немає про що турбуватись в плані здоров’я та фінансів.

 • Підтримка під час несподіваної хвороби

  Підтримка під час несподіваної хвороби

  Ірина та Микола не хочуть витрачати свої заощадження на дороге лікування

   

  Мене звати Ірина. Я маю чоловіка Миколу та двохрічну доньку. Наше життя дуже насичене, ми обидва працюємо, а чоловік нерідко працює допізна -  така специфіка роботи в комп’ютерній компанії. Нещодавно ми вирішили придбати поліси страхування здоров’я, хоча ми обидва в добрій формі та рідко хворіємо.