МетЛайф в Україні

Головний офіс: Приватне Акціонерне Товариство "МЕТЛАЙФ"

office

м. Київ, 01032, Україна
вул. Симона Петлюри (Комінтерну), 14

Телефон: +38 (044) 494-13-43/44
Факс: +38 (044) 494-13-45
Безкоштовна лінія: 0-800-305-301 (зі стаціонарних телефонів)

Дзвінки приймаються в робочі дні з 08:30 до 17:30, субота та неділя - вихідні.

e-mail: office@metlife.ua

web site: http://www.metlife.ua

 

З питань, пов'язаних з комункаціями та маркетингом, звертайтесь, будь ласка, за електронною поштою: press@metlife.ua

Офіс працює з 08:30 до 17:30 щодня, крім суботи та неділі.

Якщо Ви є агентом чи фінансовим консультантом партнерів ПрАТ «МетЛайф», і у Вас виникли зауваження чи побажання щодо сервісу, що надає наша компанія, будь ласка, надішліть  Ваші пропозиції на e-mail: service@metlife.ua

Агентства та Центри Продажів:

Фінансовий консультант: Олександр Маценко
тел.:+38 063 776 90 00

49000, вул. Мечнікова 10Б, 3-й поверх, офіс 308

Менеджер агентства: Олена Нероба
E-mail: Olena.Neroba@metlife-agy.com.ua
тел.:+38 050 363 41 20

Менеджер: Наталія Чижик
e-mail: Nataliya.Chyzhyk@metlife-agy.com.ua
тел: +38 050 453 10 23
тел.: +38 067 639 10 83

Менеджер Агентства: Андрій Войло
e-mail: Andrey.Voylo@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 050 901 87 10

Фінансовий консультант: Людмила Кісіна
тел.: +38 050 705 24 42

Фінансовий консультант: Микола Шевчук
тел.: +38 050 578 37 06 

69600, пр-т Соборний, 152-В, офіс 1 (1 поверх)

Менеджер: Ірина Бєлова
e-mail: Belova.Iryna@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 067 138 13 34
тел.: +38 066 947 87 75
тел.: +38 061 787 51 27

Менеджер: Наталія Ткаченко
e-mail: Natalia.Tkachenko@metlife-agy.com.ua
тел: +38 063 265 67 00

04070, вул. Братська, 6, офіс 404

Менеджер: Світлана Абросімова
е-mail: SAbrosimova@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 044 360 14 63
тел.: +38 050 380 75 45

 

01054, вул. Гоголівська, 22-24, офіс 707 (7 поверх)

Менеджер Агенства: Андрій Войло
e-mail: Andrey.Voylo@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 050 901 87 10
тел.: 38 044 486 09 75 - офіс

Менеджер: Євген Панасюк
e-mail: Evgen.Panasiuk@metlife-agy.com.ua
тел.: + 38 050 410 99 42

Менеджер: Марина Максимова
e-mail: Maryna.Maximova@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 050 772 07 20

Менеджер: Катерина Єлманова
e-mail: Kateryna.Elmanova@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 067 509 45 10

 

01032, вул. Жилянська, 114,  офіс 5

Менеджер Агентства: Олена Мелокумова
E-mail: EMelokumova@metlife-agy.com.uа  
тел.: +38 044 288 08 33
тел.:+38 067 209 47 67

Менеджер: Наталія Панасенко
E-mail: Nataliya.Panasenko@metlife-agy.com.ua 
тел.: +38 044 288 08 33
тел.:+38 067 408 29 57

 

вул. Саксаганського 119, офіс 16 (6 поверх)

Менеджер Агенства: Людмила Бойко
e-mail: Ludmila.Boyko@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 050 597 11 49
тел.:+38 067 506 63 77

 

Менеджер: Галина Шеремета
e-mail: gsheremeta@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 050 445 65 87

45000, Волинська область, вул.Сагайдачного, 10

Менеджер: Олена Зінчук
E-mail: Olena.Zinchuk@metlife-agy.com.ua 
тел.: +38 050 669 93 75
тел.:+38 098 040 39 70
тел.:+38 063 872 53 87

78200 вул. Вільде, 1

Фінансовий консультант: Іван Бойків
тел.: +38 067 858 54 18

50000, пр-т Карла Маркса 49

Фінансовий консультант: Людмила Провоторова
E-mail: Ludmila.Provotorova@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 067 564 50 13
тел.: +38 067 564 50 13

25001, вул. Пушкіна, 80, оф.15

Фінансовий консультант: Ольга Карасьова
E-mail: OKaraseva@metlife-agy.com.ua
тeл.: +38 050 250 03 05
тел.: +38 044 288 08 33

Менеджер: Марина Максимова
e-mail: Maryna.Maximova@metlife-agy.com.ua
тел.: +380 50 772 07 20

79035, м. Львів, вул. Зелена 109, к. 433

Фінансовий консультант: Ольга Горпинченко
тел.: +38 097 421 40 39
тел.: +38 093 323 63 94
тел.: +38 050 371 25 64

Фінансовий консультант: Роман Дрозда
тел.: +38 067 712 47 49
тел.: +38 063 171 90 05

Фінансовий консультант: Оксана Целковська
тел.: +38 050 626 14 81

87500, проспект Леніна 3, прим.9, офіс 7

Менеджер: Тамара Мінакова
E-mail: Tamara.Minakova@metlife-agy.com.ua 
тел./факс: (0629) 47-54-99
тел.: (066)-349-65-21
тел.: (097)-385-70-65  

вул. Потьомкінська, 51

Менеджер: Людмила Манжос
Е-mail: Lydmila.Manjos@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 0512 72 17 99
тел.: +38 050 561 27 67
тел.: +38 093 301 18 03

Фінансовий консультант: Любов Білоус
тел.:+38 099 707 54 94

65048, вул. Успенська 127, офіс 26

Менеджер: Родін Олександр
e-mail: ORodin@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 067 715 50 45

Менеджер: Віктор Шевченко
e-mail: Viktor.Shevchenko@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 066 851 54 42

Білгород-Дністровський р-н, с. Старокозаче, вул. Соборна, 26, каб. 4

Фінансовий консультант: Людмила Осматескул
тел.: +38 067 882 71 87

85300, вул. Котляревського, 20/1

Фінансовий консультант: Микола Суханов
тел.: +38 099 009 38 03

Менеджер: Євгенія Космач
Е-mail:Kosmach.Evgeniya@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 099 767 10 40
тел.: +38 093 898 46 12

Менеджер: Володимир Картьянц
Е-mail:vladimir.kartyants@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 096 551 09 11

вул. Гагаріна, 39, 3-й поверх  

Фінансовий консультант: Ольга Карпан
тел.: +38 067 271 60 17

Фінансовий консультант: Наталія Макаренко
тел.: +38 068 651 62 95

вул. Я.Мудрого, 31-а, 2-й поверх, офіс №2

Менеджер: Наталія Котул
e-mail: Nataliya.Kotul@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 063 603 81 84

‎61050, пр-т Московський 51, оф. 15  

Менеджер: Євген Літвіненко
E-mail: Eugene.Litvinenko@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 066 956 61 20
тел.: +38 096 319 68 20
тел.: +38 063 521 51 49

18003, вул. Горького, 62/1, офіс 302

Фінансовий консультант: Віктор Дем’яненко
тел.: +38 093 44 757 44
тел.: +38 067 478 60 05

18003, бул. Шевченка 266/1, офіс 205

Менеджер: Тетяна Омельченко
e-mail: Tatiyana.Omelchenko@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 097 673 32 69
тел.: +38 095 411 78 90

18003, бул. Шевченка 270, офіс 13

Менеджер: Тетяна Омельченко
e-mail: Tatiyana.Omelchenko@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 097 673 32 69

Фінансовий консультант: Сорін Мігоряну
тел.: +38 063 400 04 57

14000, вул. Шевченка, 5, офіс 313

Менеджер: Наталія Гуменюк
e-mail: Nataliya.Gumenyk@metlife-agy.com.ua 
тел.: +38 050 332 52 38
тел.: +38 093 215 54 61

 

Фінансовий консультант: Тетяна Можаєва
тел.: +38 063 735 04 12

Copyright © American Life Insurance Company. All rights reserved.