МетЛайф в Україні

Головний офіс: Приватне Акціонерне Товариство "МЕТЛАЙФ"

office

м. Київ, 01032, Україна
вул. Симона Петлюри (Комінтерну), 14

Телефон: +38 (044) 494-13-43/44
Факс: +38 (044) 494-13-45
Безкоштовна лінія: 0-800-305-301 (зі стаціонарних телефонів)

Дзвінки приймаються з 08:00 до 20:00 щодня, п'ятниця з 08:00 - до 17:30, субота та неділя - вихідні.

e-mail: office@metlife.ua

web site: http://www.metlife.ua

 

З питань, пов'язаних з комункаціями та маркетингом, звертайтесь, будь ласка, за електронною поштою: press@metlife.ua

Офіс працює з 08:30 до 17:30 щодня, крім суботи та неділі.

Якщо Ви є агентом чи фінансовим консультантом партнерів ПрАТ «МетЛайф», і у Вас виникли зауваження чи побажання щодо сервісу, що надає наша компанія, будь ласка, надішліть  Ваші пропозиції на e-mail: service@metlife.ua

Агентства та Центри Продажів:

49000, вул. Мечнікова 10Б, 3-й поверх, офіс 308
Менеджер агентства: Олена Нероба
E-mail: Olena.Neroba@metlife-agy.com.ua
тел.:+38 050 363 41 20

49000, вул. Шолом-Алейхема, 4/26, 1-й поверх
Менеджер: Мар`яна Геллер
Е-mail: gellermaryana@gmail.com
тел.: +38 068 403 48 03

Менеджер агентства: Андрій Войло
e-mail: Andrey.Voylo@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 050 901 87 10

Менеджер: Людмила Кісіна
тел.: +38 050 705 24 42

Менеджер: Микола Шевчук
e-mail: Nikolay.Shevchuk@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 050 578 37 06 

69600, пр-т Соборний, 152-В, офіс 522 (5 поверх)

Менеджер: Ірина Бєлова
e-mail: Belova.Iryna@metlife-agy.com.ua
тел: +380 67 138 13 34
тел.: +38-061-78-75-127 - офіс
тел.: +380 66 947 87 75; +380 61 787 51 27

04070, вул. Братська, 6, офіс 404

Менеджер Агентства: Світлана Абросімова
е-mail: SAbrosimova@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 044 360 14 63
тел.: +38 050 380 75 45

 

01054, вул. Гоголівська, 22-24, офіс 707 (7 поверх)

Менеджер Агенства: Андрій Войло
e-mail: Andrey.Voylo@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 050 901 87 10
тел.: 38 044 486 09 75 - офіс

Менеджер: Євген Панасюк
e-mail: Evgen.Panasiuk@metlife-agy.com.ua
тел.: + 38 050 410 99 42

Менеджер: Марина Максимова
e-mail: Maryna.Maximova@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 050 772 07 20
тел.: + 38 050 410 99 42

Менеджер: Микола Шевчук
e-mail: Nikolay.Shevchuk@metlife-agy.com.ua  
тел.: +38 050 578 37 06

 

01032, вул. Жилянська, 114,  офіс 5

Менеджер Агентства: Олена Мелокумова
E-mail: EMelokumova@metlife-agy.com.uа  
тел.: +38 044 288 08 33,
тел.:+38 067 209 47 67

 

вул. Саксаганського 119, офіс 16 (6 поверх)

Менеджер Агенства: Людмила Бойко
e-mail: Ludmila.Boyko@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 050 597 11 49
тел.:+38 067 506 63 77

78200 вул. Вільде, 1

Менеджер: Світлана Вівчарук
тел.: +38 050 373 40 53
тел.: +38 067 672 29 70 

50000, пр-т Карла Маркса 49, офіс 101

Менеджер: Людмила Провоторова
E-mail: Ludmila.Provotorova@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 564 92 65 04
тел.: +38 067 564 50 13

25001, вул. Пушкіна, 80, оф.15

Консультант: Ольга Карасьова
E-mail: OKaraseva@metlife-agy.com.ua
тeл.: +38 050 250 03 05
тел.: +38 044 288 08 33 

Менеджер: Марина Максимова
e-mail: Maryna.Maximova@metlife-agy.com.ua
тел.: +380 50 772 07 20

79020, м. Львів, пр-т Чорновола, 67, к. 402

Менеджер - Роман Дрозда
тел.: +38 067 712 47 49
тел.: +38 063 171 90 05

 

79035, м. Львів, вул. Зелена 109, к. 433

Менеджер - Ольга Горпинченко
тел.: +38 097 421 40 39
тел.: +38 093 323 63 94
тел.: +38 050 371 25 64

Менеджер - Оксана Целковська
тел.: +38 050 626 14 81

87500, проспект Леніна 3, прим.9, офіс 7

Менеджер: Тамара Мінакова
E-mail: Tamara.Minakova@metlife-agy.com.ua 
тел./факс: (0629) 47-54-99
тел.: (066)-349-65-21
тел.: (097)-385-70-65  

вул. Потьомкінська, 51 

Менеджер: Людмила Манжос
Е-mail: Lydmila.Manjos@metlife-agy.com.ua
тел./факс: +38 0512 72 17 99
тел.: +38 050 561 27 67
тел.: +38 093 301 18 03

65048, вул. Успенська 127, офіс 26

Менеджер: Родін Олександр
e-mail: ORodin@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 067 715 50 45 

85300, вул. Котляревського,20/1

Фінансовий консультант: Микола Суханов
тел.: +38 033 003 38 03 

вул. Європейська, 5, офіс 304

Менеджер: Євгенія Космач
e-mail: Kosmach.Evgeniya@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 099 767 10 40
тел.: +38 093 898 46 12

Менеджер: Євгеній Кульбашний
e-mail: Evgeniy.Kulbashniy@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 066 826 35 97 
тел.: +38 098 022 77 39

Менеджер: Володимир Картьянц
e-mail: vladimir.kartyants@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 096 551 09 11 

вул. Дворецька, 120 

Менеджер: Ольга Карпан
e-mail: Olga.Karpan@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 067 271 60 17

18003, вул. Горького, 62/1, офіс 302

Консультант: Дем’яненко Віктор Васильович
тел.: +38 093 44 757 44
тел.: +38 067 478 60 05


18003, бул. Шевченка 266/1, офіс 205

Менеджер: Омельченко Тетяна Сергіївна
e-mail: Tatiyana.Omelchenko@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 097 673 32 69

 

18003, бул. Шевченка 270, офіс 13

Менеджер: Омельченко Тетяна Сергіївна
e-mail: Tatiyana.Omelchenko@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 097 673 32 69

 

Менеджер: Сорін Мігоряну
e-mail: SMigoryanu@metlife-agy.com.ua  
тел.: +38 099 957 02 22
тел.: +38 067 970 12 52
тел.: +38 063 400 04 57

14000, вул. Шевченка, 5, офіс 313

Менеджер: Гуменюк Наталія
e-mail: Nataliya.Gumenyk@metlife-agy.com.ua 
тел.: +38 050 332 52 38
тел.: +38 093 215 54 61
тел.: +38 046 261 07 81

65481, вул. Леніна, 17а, офіс 10

Консультант: Тетяна Можаєва
тел.: +38 063 735 04 12

Copyright © American Life Insurance Company. All rights reserved.