МетЛайф в Україні

Головний офіс: Приватне Акціонерне Товариство "МЕТЛАЙФ"

office

м. Київ, 01032, Україна
вул. Симона Петлюри (Комінтерну), 14

Телефон: +38 (044) 494-13-43/44
Факс: +38 (044) 494-13-45
Безкоштовна лінія: 0-800-305-301 (зі стаціонарних телефонів)

Дзвінки приймаються в робочі дні з 08:30 до 17:30 з понеділка по четвер та з 08:30 до 16:15 у п'ятницю. Субота та неділя - вихідні.

e-mail: office@metlife.ua

web site: www.metlife.ua

 

З питань, пов'язаних з комункаціями та маркетингом, звертайтесь, будь ласка, за електронною поштою: press@metlife.ua

Офіс працює з 08:30 до 17:30 з понеділка по четвер та з 08:30 до 16:15 у п'ятницю. Субота та неділя - вихідні.

Якщо Ви є агентом чи фінансовим консультантом партнерів ПрАТ «МетЛайф», і у Вас виникли зауваження чи побажання щодо сервісу, що надає наша компанія, будь ласка, надішліть  Ваші пропозиції на e-mail: service@metlife.ua

Агентства та Центри Продажів:

Фінансовий консультант: Олександр Маценко
тел.:+38 063 776 90 00

 

м. Ладижин, Вінницька обл.

Агент: Вадим Кириченко
тел.:+38 097 478 0424

49005, вул. Героїв Крут 3, офіс 3

Менеджер Агентства: Олена Довголюк
E-mail: Olena.Dovgoliuk@metlife-agy.com.ua
тел.:+38 050 363 41 20
тел.:+38 067 565 10 05

49000, вул. Мечнікова 10Б, 3-й поверх, офіс 308

Менеджер: Наталія Чижик
e-mail: Nataliya.Chyzhyk@metlife-agy.com.ua
тел: +38 050 453 10 23
тел.: +38 067 639 10 83

 

смт. Покровське, 53600, вул. Центральна, 13, 3-й поверх, офіс 302-А

Менеджер: Любов Зайцева
e-mail: Liubov.Zaitseva@metlife-agy.com.ua
тел.:   +38 066 830 99 90
тел.:   +38 096 663 14 53

Менеджер Агентства: Андрій Войло
e-mail: Andrey.Voylo@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 050 901 87 10

Фінансовий консультант: Людмила Кісіна
тел.: +38 050 705 24 42

Фінансовий консультант: Микола Шевчук
тел.: +38 050 578 37 06 

69600, пр-т Соборний, 152-В, офіс 1 (1 поверх)

Менеджер: Ірина Бєлова
e-mail: Belova.Iryna@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 067 138 13 34
тел.: +38 066 947 87 75
тел.: +38 061 787 51 27

Менеджер: Наталія Ткаченко
e-mail: Natalia.Tkachenko@metlife-agy.com.ua
тел: +38 063 265 67 00

04070, вул. Братська, 6, офіс 404

Менеджер: Світлана Абросімова
е-mail: SAbrosimova@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 044 360 14 63
тел.: +38 050 380 75 45

 

03035, БЦ «НЕСТ», В. Липківського 45, 4-й поверх, оф.403

Менеджер Агенства: Андрій Войло
e-mail: Andrey.Voylo@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 050 901 87 10

Менеджер: Євген Панасюк
e-mail: Evgen.Panasiuk@metlife-agy.com.ua
тел.: + 38 050 410 99 42

Менеджер: Марина Максимова
e-mail: Maryna.Maximova@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 050 772 07 20

Менеджер: Катерина Єлманова
e-mail: Kateryna.Elmanova@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 067 509 45 10

 

01032, вул. Жилянська, 114,  офіс 5

Менеджер Агентства: Олена Мелокумова
E-mail: EMelokumova@metlife-agy.com.uа  
тел.: +38 044 288 08 33
тел.:+38 067 209 47 67

Менеджер: Наталія Панасенко
E-mail: Nataliya.Panasenko@metlife-agy.com.ua 
тел.: +38 044 288 08 33
тел.:+38 067 408 29 57

 

вул. Саксаганського 119, офіс 16 (6 поверх)

Менеджер Агенства: Людмила Бойко
e-mail: Ludmila.Boyko@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 050 597 11 49
тел.:+38 067 506 63 77

 

01004, вул. Васильківська, 30, офіс 205

Менеджер: Галина Шеремета
e-mail: gsheremeta@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 050 445 65 87

 

03035, вул. В. Липківського (Урицького), 45, БЦ "НЕСТ", офіс 409  

Менеджер: Володимир Совенко
e-mail: volodymyr.sovenko@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 067 311 77 20

Менеджер Агентства: Ангеліна Гусакова
e-mail: olena.gusakova@metlife-agy.com.ua
тел.:   +38 095 066 17 33
тел.:   +38 098 656 98 46
Viber: +38 066 139 63 65

Менеджер: Світлана Куніцина
e-mail: svitlana.kunitsyna@metlife-agy.com.ua
тел.:  +38 067 500 12 76
Viber: +38 068 013 34 48

Менеджер: Тетяна Дмитренко
e-mail: tatyana.dmytrenko@metlife-agy.com.ua
тел.:  +38 067 561 85 43

45000, Волинська область, вул.Сагайдачного, 10

Менеджер: Олена Зінчук
E-mail: Olena.Zinchuk@metlife-agy.com.ua 
тел.: +38 050 669 93 75
тел.:+38 098 040 39 70
тел.:+38 063 872 53 87

78200 вул. Вільде, 1

Фінансовий консультант: Іван Бойків
тел.: +38 067 858 54 18

50000, пр-т Карла Маркса 49

Фінансовий консультант: Людмила Провоторова
E-mail: Ludmila.Provotorova@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 067 564 50 13
тел.: +38 067 564 50 13

25001, вул. Пушкіна, 80, оф.15

Фінансовий консультант: Ольга Карасьова
E-mail: OKaraseva@metlife-agy.com.ua
тeл.: +38 050 250 03 05
тел.: +38 044 288 08 33

Менеджер: Марина Максимова
e-mail: Maryna.Maximova@metlife-agy.com.ua
тел.: +380 50 772 07 20

43024, м. Луцьк, вулиця О.Гончара, б. 3

Фінансовий консультант: Людмила Лук'янчук
тел.: +38 099 029 47 44 
тел.: +38 067 308 60 87

Фінансовий консультант: Ольга Горпинченко
тел.: +38 097 421 40 39
тел.: +38 093 323 63 94
тел.: +38 050 371 25 64

Фінансовий консультант: Роман Дрозда
тел.: +38 067 712 47 49
тел.: +38 063 171 90 05

Фінансовий консультант: Оксана Целковська
тел.: +38 050 626 14 81

87500, проспект Леніна 3, прим.9, офіс 7

Менеджер: Тамара Мінакова
E-mail: Tamara.Minakova@metlife-agy.com.ua 
тел./факс: (0629) 47-54-99
тел.: (066)-349-65-21
тел.: (097)-385-70-65  

Фінансовий консультант: Любов Білоус
тел.:+38 099 707 54 94

Білгород-Дністровський р-н, с. Старокозаче, вул. Соборна, 26, каб. 4

Фінансовий консультант: Людмила Осматескул
тел.: +38 067 882 71 87

 

м. Ізмаїл, 68608,  пр-т Миру, 36, офіс 24

Менеджер: Іван Кічук
e-mail:ivan.kichuk@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 067 518 08 00

85300, вул. Котляревського, 20/1

Фінансовий консультант: Микола Суханов
тел.: +38 099 009 38 03

Агент: Євгенія Космач
Е-mail:Kosmach.Evgeniya@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 099 767 10 40
тел.: +38 093 898 46 12

вул. Гагаріна, 39, 3-й поверх  

Фінансовий консультант: Ольга Карпан
тел.: +38 067 271 60 17

 

м. Кузнецовськ, 34400, вул.Парковая, 6, 2-й поверх

Менеджер: Галина Пугач
e-mail: Galina.Pugach@matlife-agy.com.ua
тел.:   +38 097 488 94 95
тел.:   +38 098 656 98 46

 

м. Вараш, Кузнецовська обл.

Менеджер: Будник Ганна Миколаївна
тел.: +38 067 813 1513

42001, б-р Московський, 31   

Фінансовий консультант: Наталія Макаренко
тел.: +38 068 651 62 95

30000, вул. Соборності 24\6, офіс 201

Менеджер: Олександр Ляшук
e-mail: oleksandr.lyashuk@metlife-agy.com.ua
тел.:   +38 098 247 59 30
тел.:   +38 096 663 14 53

‎61050, пр-т Московський 51, оф. 15  

Менеджер: Євген Літвіненко
E-mail: Eugene.Litvinenko@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 066 956 61 20
тел.: +38 096 319 68 20


61000, Харків, пр. Гагаріна 1, 5-й поверх, офіс 518

Менеджер : Шульга Світлана
E-mail: Svitlana.Shulga@metlife-agy.com.ua
тел.:+38 050 602 11 55
тел.:+38 067 789 96 09тел.: +38 063 521 51 49

вул. Я.Мудрого, 31-а, 2-й поверх, офіс №2

Менеджер: Наталія Котул
e-mail: Nataliya.Kotul@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 063 603 81 84

 

Фінансовий консультант:  Сніжана Гайдай
тел.: +38 063 957 00 95
тел.: +38 050 067 61 82

Фінансовий консультант: Олена Пєтухова
тел.: +38 067 408 58 40
тел.: +38 093 979 84 81

18003, вул. Горького, 62/1, офіс 302

Фінансовий консультант: Віктор Дем’яненко
тел.: +38 093 44 757 44
тел.: +38 067 478 60 05

18003, бул. Шевченка 266/1, офіс 205

Менеджер: Тетяна Омельченко
e-mail: Tatiyana.Omelchenko@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 097 673 32 69
тел.: +38 095 411 78 90

18003, бул. Шевченка 270, офіс 13

Менеджер: Тетяна Омельченко
e-mail: Tatiyana.Omelchenko@metlife-agy.com.ua
тел.: +38 097 673 32 69

Фінансовий консультант: Сорін Мігоряну
тел.: +38 063 400 04 57

14000, вул. Шевченка, 5, офіс 313

Менеджер: Наталія Гуменюк
e-mail: Nataliya.Gumenyk@metlife-agy.com.ua 
тел.: +38 050 332 52 38
тел.: +38 093 215 54 61

 

Фінансовий консультант: Тетяна Можаєва
тел.: +38 063 735 04 12

Copyright © American Life Insurance Company. All rights reserved.