Новини

  Деякі документи в цьому розділі збережено в форматі PDF, тому будь ласка переконайтесь, що Ви маєте відповідне програмне забезпечення, потрібне для перегляду цього формату.

Додаткові запити надсилайте, будь ласка, у Відділ маркетингу та комунікацій за електронною поштою: press@metlife.ua

29 листопада

ПрАТ «МетЛайф» дотримується своїх зобов’язань перед клієнтами та продовжує роботу у звичному режимі. Читати повідомлення.

22 листопада

До уваги громадян України, які тимчасово або постійно працюють у Польщі та зацікавлені у договорі страхування життя з компанією МетЛайф у Польщі або у співпраці з МетЛайф Польща в якості фінансового консультанта – читайте деталі повідомлення за посиланням. Читати повідомлення.

7 листопада

Сьогодні більшість провідних роботодавців намагається забезпечити свій персонал медичним захистом за допомогою програм ДМС. Проте слід пам’ятати, що трапляються життєві ситуації, коли суттєву фінансову підтримку можуть надати виключно програми корпоративного страхування життя та здоров’я. Про які саме ситуації йдеться, та як life-страхування може стати надійною опорою для роботодавців та колективів компаній, розповідає Світлана Кандиба, директор з корпоративного страхування MetLife в Україні. Читати статтю.

31 жовтня 2018

Прес-реліз: Два українських fintech-стартапи отримають по 10 000 $ на розвиток від фонду MetLife Foundation

3 вересня 2018

Прес-реліз: Структурні зміни в MetLife Україна

15 серпня 2018

До Вашої уваги думка відомого експерта ринку та члена правління MetLife Інни Бєлянської для порталу "Новое время". Пані Інна розповідає про сучасні виклики для пенсійної системи та дає рекомендації щодо фінансового планування своєї пенсії. Читати статтю.

6 серпня

В Україні стартував конкурс фінтех-стартапів із призовим фондом у $20 тисяч. Читати прес-реліз.

19 липня

MetLife пропонує актуальну тему – захист дітей під час літніх канікул! Корисні поради щодо профілактики дитячого травматизму та типових «літніх» захворювань, і, звичайно, щодо фінансового захисту для здоров’я малюків і підлітків – в колонці Інни Бєлянської для порталу Сегодня Life та всіх його читачів. Читати статтю.

16 липня

Наш новий тиждень починається з привітань, адже компанія MetLife Україна сьогодні святкує своє 16-річчя! 🙂Наша команда ще досить молода, але за нашими плечами досвід та підтримка найуспішнішого страховика всіх часів – американської компанії MetLife! За період роботи в Україні ми отримали найдорожче – довіру людей. І це для нас найважливіше. Нехай новий рік стане для нашої дружньої команди ще більш продуктивним та сприятливим для розвитку і нових можливостей. З Днем народження

23 червня

MetLife опублікував звіт з корпоративної соціальної відповідальності Global Impact-2017, у якому йдеться про головні проекти та ініціативи MetLife в усьому світі, що були втілені у 2017 році задля єдиної мети – створення безпечнішого світу. Досягнути цієї мети можна створивши сильнішу та гнучкішу компанію, здатну процвітати в найрізноманітніших умовах. Читати прес-реліз.

21 червня

Тема пенсійного забезпечення в нашій країні – одна з головних серед українців поважного віку, проте, на жаль, не сучасного середнього покоління. А дарма, адже про пенсії сьогодні варто замислюватись якомога раніше для того, щоб не відмовляти собі у заслуженому відпочинку потім. Тож читайте про найпопулярніші підходи до пенсійного забезпечення, якими користуються в світі та в Україні, у свіжому огляді онлайн-видання Галицький кореспондент та приймайте правильні рішення вже сьогодні!

13 червня

Прес-реліз: Зміни в регіональній структурі MetLife ЕМЕА

23 травня

Запис програми "Вечір на 8 каналі" про пенсійні накопичення. В ефірі програми "Як стати фінансово захищеним" Інна Бєлянська розповідає простими словами про вигоди накопичувальних програм, а ведучі намагаються прорахувати для себе варіанти на майбутнє: існувати на державне пенсійне забезпечення або жити на власні накопичення. Головне - прийняти правильне рішення вже зараз. Дивіться і дійте: https://www.youtube.com/watch?v=vtJ8MdEz4tY&rel=0&modestbranding=1

23 травня

І знову про життєве питання, яке стосується кожного: як забезпечити собі майбутнє на заслуженому відпочинку в нинішніх умовах. Читайте нову публікацію «Старість в радість: як забезпечити гідну пенсію?» в газеті «Одесская жизнь» і приймайте правильні рішення вже зараз: http://odessa-life.od.ua/article/9263-Starost-v-radost-kak-obespechit-dostoynuyu-pensiyu

22 травня

MetLife в регіоні ЕМЕА вже втретє долучається до волонтерської програми фонду MetLife Foundation з підтримки дітей з особливими потребами по всьому регіону. Читати прес-реліз.  

10 травня

Оглядова стаття про те, як можна фінансово підготуватися до пенсії заздалегідь, щоб не боятись власного поважного віку та спокійно насолоджуватись життям на заслуженому відпочинку. Читайте прості та дієві поради експертів з питань пенсійних накопичень та пам’ятайте, що починати накопичувати власний «пенсійний запас» варто якомога раніше! Стаття «Життя на пенсії – чи варто боятися?», газета «Наше місто», Дніпро, 10 травня 2018 року.

26 квітня

Інна Бєлянська, член Правління ПрАТ «МетЛайф» розповідає у інтерв’ю газеті «Високий замок» про нововведення щодо пенсійної реформи, про те, як сформувати власні накопичення та чи можливо досягнути європейського рівня пенсій в Україні. Читати інтерв’ю.

21 квітня

Волонтери ПрАТ "МетЛайф" продовжують допомагати вихованцям дитячого будинку "Берізка". Читати прес-реліз MetLife.

19 квітня

Прес-реліз Metlife: Компанія продовжує підтримку благодійного фонду «Сподіваюсь і вірю» задля порятунку дитячих життів. Читати прес-реліз MetLife.

16 квітня 2018

Прес-реліз Metlife EMEA: Insurtech-стартапи змагаються у відкритому конкурсі на підписання контракту сумою у 100 000 доларів США та отримати нагоду розробити пілотну програму із можливістю побудови довгострокового партнерства з MetLife EMEA, спрямованого на інновації, як кажуть попередні переможці програми collab. Читати прес-реліз MetLife EMEA.

13 квітня 2018

Інтерв’ю Мирослава Кісика, генерального менеджера MetLife в Польщі, який раніше обіймав посаду голови правління MetLife в Україні, про сучасний стан та перспективи зростання галузі страхування життя в Україні: «Ми не просто продаємо страхову послугу, ми подорожуємо життям разом з нашими клієнтами і партнерами». Інтерв'ю опубліковано у новому виданні журналу Insurance Top, присвяченому підведенню підсумків діяльності страхового ринку України за 2017 рік. Читати інтерв'ю Мирослава Кісика.

12 квітня 2018

Прес-реліз ПрАТ "МетЛайф": Підсумки роботи страхового ринку у 2017 році: ПрАТ «МетЛайф» залишається лідером із страхування життя українців. На церемонії нагородження MetLife отримав одразу дві лідерські нагороди: «Лідер накопичувального страхування життя» та «Лідер корпоративного страхування життя».

12 квітня 2018

ПрАТ «МетЛайф» підготував відео-інструкції для партнерів з заповнення електронної заяви та користування онлайн-калькулятором, які знаходяться у розділі «Підтримка консультантів». А Інна Бєляньска, виконуюча обов'язки голови Правління ПрАТ «МетЛайф», та Мирослав Кісик, генеральний менеджер MetLife у Польщі, підготували власні рекомендації для заохочення переглядів інструкцій та подальшого користування ними:

  • Переглянути вступне слово Інни Бєлянської
  • Переглянути вступне слово Мирослава Кісика

24 березня 2018

Сьогодні MetLife відзначає 150-річний ювілей – історію п’яти поколінь... Це тисячі днів, сповнених життєвих радощів, буденних рішень чи маленьких пригод, зустрічей, нових звершень і перемог... Сьогодні ми відзначаємо 150 років родині MetLife у світі. Життєва подорож, довжина якої насправді міряється не роками, а вчинками. Ювілей, у який ми не лише приймаємо вітання, а й прагнемо сказати головні слова – слова вдячності. Ми дякуємо мільйонам наших клієнтів, тисячам партнерів та співробітників, їх родинам, усім, хто залишається з нами, створює історію, сьогодення і майбутнє MetLife! Дякуємо! З нашим святом!

20 березня 2018

В аналітичному огляді від «Ділової столиці» представлено попередній огляд ринку страхування життя у 2017-му році. Зрозуміло, що складна загальноекономічна ситуація позначилась і на роботі страховиків. Проте лідери вітчизняного ринку life-страхування показують впевнене зростання, позицію компанії #1 впевнено тримає MetLife. Стаття доповнена експертною думкою пані Інни Бєлянської –члена правління MetLife в Україні, та її відповіді щодо корисності страхування життя у різних життєвих ситуаціях. Читати онлайн-статтю

13 березня 2018

Накопичення на власну пенсію: як забезпечити собі гідну старість, використовуючи програми накопичувального страхування від найбільших компаній страхування життя? Відповіді на ці питання у статті "Супер стар. Як забезпечити свою старість, чи не розпродаючи майно по частинах" (онлайн-видання "Особистий рахунок"). Читати онлайн-статтю

12 березня 2018

Прес-реліз Metlife EMEA: Компанія MetLife запустила глобальну інноваційну платформу "collab 3.0 EMEA", яка пропонує підприємцям та компаніям, що працюють у сфері страхових інформаційних технологій (т. зв. insurtech), нарощувати бізнес разом з MetLife, працюючи над втіленням найважливіших інноваційних проектів страховика в Європі, на Середньому Сході і Африці (регіон ЕМЕА). Читати прес-реліз MetLife EMEA.

5 березня 2018

Авторська колонка Інни Бєлянської, члена правління Приватного АТ "МетЛайф", про реалії нашого майбутнього і майбутнього наших дітей: як поєднати гідну старість собі та успішний старт в життя для молоді? Читайте в блозі онлайн-видання "Новое время" свіжий погляд на питання інвестицій в дітей і накопичувальне страхування, як один з інструментів для цих цілей. Читати онлайн-колонку

2 березня 2018

Коли необхідність страхового захисту здоров’я вже усвідомлена, то постає наступне питання: яким саме має бути цей захист? Чи достатньою є медична страховка, яку пропонують роботодавці? А якщо купувати її самостійно – яку саме програму обрати? На що звернути увагу при виборі страхового партнера? До Вашої уваги прості відповіді на 6 ключових питань від пана Мирослава Кісика, голови правління MetLife в Україні. Сподіваємося, вони допоможуть кожному українцю обрати оптимальний фінансовий захист здоров’я для себе та своїх близьких. Інтерв'ю Мирослава Кісика про численні переваги програм страхування здоров'я на випадок хвороби (журнал "Власний рахунок")

5 лютого 2018

Інна Бєлянська, член правління MetLife в Україні та один з ТОП-експертів вітчизняного страхового ринку, впевнена – пенсійна реформа починається у нашій свідомості. Які 5 психологічних етапів ми проходимо перше, ніж прийняти рішення про здійснення власних пенсійних накопичень? І як допомогти собі та своїм близьким наважитися на… забезпечену старість? Дізнавайтеся в авторській статті Інни Бєлянської "Пенсійне страхування – 5 стадій прийняття неминучого" (журнал "Страховий клуб")

2 лютого 2018

Вагомий вектор роботи MetLife– підтримка тих, хто особливо потребує допомоги й опіки, але не може забезпечити її собі самостійно. Зокрема компанія втілює проект «Лікарня, дружня до дитини», який розпочався ще у 2017 году, коли ПрАТ «МетЛайф» отримала грант від MetLife Foundation на его реалізацію. Минулого року було облаштовано б першу дитячу ігрову кімнату в Ірпінській центральній міській лікарні, а вже у лютому 2018 року – кімнату у Київській обласній дитячій лікарні у м. Боярка. Подробиці у прес-релізі: ПрАТ “МетЛайф” продовжує втілювати в життя соціальний проект “Лікарня, дружня до дітей”

15 грудня 2017

Волонтери ПрАТ «МетЛайф» відвідали школу-інтернат № 15 до дня Святого Миколая

13 грудня 2017

Про використання торгової марки, назви та логотипу MetLife (ПрАТ «МетЛайф») сторонніми особами

9 грудня 2017

Волонтери ПрАТ «МетЛайф» долучились до благодійного заходу «Різдвяний Янгол»

8 грудня 2017

Мирослав Кісик, голова правління Приватного АТ «МетЛайф», розповідає в інтерв'ю виданню "Деловая столица" про програми накопичувального страхування, які допоможуть українцям забезпечити собі гідну старість

4 грудня 2017

Авторська колонка Інни Білянської, члена правління Приватного АТ «МетЛайф», про планування особистого бюджету "на здоров'я" у 2018-му році з огляду на медреформу (видання "Новое время")

29 листопада 2017

Дмитро Долецький, директор з питань страхування від хвороб і нещасних випадків Приватного АТ «МетЛайф», розповідає про вигоди страхування життя в світлі медичної реформи в інтерв'ю виданню "Фокус"

17 листопада 2017

Трансформація компанії за допомогою впровадження інновацій – досвід КПМГ

21 вересня 2017

Приватне АТ “МетЛайф” є лідером ринку страхування життя України за результатами 1-го півріччя 2017 року

21 вересня 2017

Прес-реліз щодо оновлення вивіски MetLife на історичній будівлі центрального офісу компанії у м. Нью-Йорк, США

15 вересня 2017

Інтерв'ю голови Правління ПрАТ «МетЛайф» Мирослава Кісика виданню "Деловая столица" про психологію страхування, середній клас і бізнес-клімат в Україні та зміни, що відбулися за останні 15 років

14 вересня 2017

Прес-реліз щодо зміни роботи Контакт-Центру

6 вересня 2017

Інтерв'ю Інни Бєлянської, Члена Правління ПрАТ “МетЛайф” про те, чого досягла компанія МетЛайф в Україні за 15 років, що робить сьогодні та як планує розвиватися далі ("Инна Белянская: Верю в любовь к своему делу. Все остальное – временные стимулы", онлайн-портал "Страхование в Украине", вересень 2017 року)

31 серпня 2017

Історія успіху Приватного акціонерного товариства МетЛайф - відомого бренду із 150-річною історією в світі та 15-річною в Україні ("Сила бренду: 15 років успіху МетЛайф в Україні", журнал "Власть денег", серпень 2017 року)

17 липня 2017

Колонка Інни Бєлянської, Члена Правління ПрАТ “МетЛайф” щодо пенсійної реформи в Україні (онлайн видання "Новое время")

22 червня 2017

Компанія MetLife, Inc. опублікувала звіт з нефінансової діяльності за 2016 рік – Global Impact

8 червня 2017

Інтерв'ю голови Правління ПрАТ «МетЛайф» Мирослава Кісика виданню "Власний рахунок" про 15 років успішної роботи компанії в Україні

8 червня 2017

ПрАТ «МетЛайф» – лідер рейтингу наднадійних компаній страхування життя за підсумками 2016 року

6 червня 2017

Волонтери ПрАТ «МетЛайф» взяли участь у благодійній акції до Міжнародного дня захисту дітей

29 травня 2017

Співробітники ПрАТ «МетЛайф» долучились до 25-го «Пробігу під каштанами»

26 травня 2017

ПрАТ «МетЛайф» удосконалило систему телефонного голосового меню центру підтримки клієнтів компанії для покращення доступу клієнтів до інформації

25 травня 2017

Відео-сюжет інформаційного агентства ITV про відкриття ігрової кімнати в ірпінській дитячій лікарні

24 травня 2017

MetLife в Україні відкрила дитячу кімнату у лікарні м.Ірпінь

22 травня 2017

Волонтери ПрАТ «МетЛайф підтримали проект Спеціальної Олімпіади України, що відбувся 19 травня у Києві у рамках регіональної ініціативи MetLife «Тиждень підтримки громад»

18 травня 2017

Щодо указу Президента України №133/2017 про блокування доступу до низки ресурсів/сервісів «Яндексу» (як російського, так і українського) та «Mail.ru» та дії, пов’язані з ним

10 травня 2017

MetLife, Inc. оголосила фінансові результати діяльності корпорації за перший квартал 2017 року

6 квітня 2017

MetLife відзначить 15 років діяльності в Україні

3 лютого 2017

Діяльність Команди Корпоративної Соціальної Відповідальності MetLife Україна

 

20 грудня 2016
MetLife Україна посіла третє місце у категорії СВІТ Премії HR-бренд Україна 2016.

08 грудня 2016
Прес-реліз: MetLife Україна поруч зі своїми клієнтами і в горі, і в радості вже протягом 15 років.

12 грудня 2016
MetLife Україна продовжить надавати благодійну підтримку дитячому фонду “Сподіваюсь та вірю” у 2017 році.

08 грудня 2016
Прес-реліз: MetLife Україна поруч зі своїми клієнтами і в горі, і в радості вже протягом 15 років.

08 грудня 2016
MetLife Україна потрапила в десятку кращих компаній в номінації "Краща соціальна програма" 2016 року (рейтинг газети "Бізнес", № 49, 05.12.2016).

08 грудня 2016
Інтерв'ю Олени Мельченко, керівника відділу обслуговування власників полісів, КСВ-лідер MetLife Україна про те, як виховати в компанії соціально-відповідальну команду (газета "Бізнес", № 49, 05.12.2016).

05 грудня 2016
Коментар Інни Бєлянської, Члена Правління ПрАТ “МетЛайф” про те, як накопичити заощадження до пенсії, як обирати страхового партнера і які програми пропонує клієнтам Приватне АТ "МетЛайф" читайте в статті "Накопичити без страху" в журналі "Гроші".

04 грудня 2016
Відео-інтерв'ю Інни Бєлянської, члена Парвління, директора Департаменту індивідуальних продажів ПрАТ "МетЛайф" про програми компенсації медичного лікування ("Модне здоров'я", 5 канал).

30 листопада 2016
MetLife в Україні орієнтується на довгостроковий розвиток", – інтерв'ю з Мирославом Кісиком, головою правління "МетЛайф" в Україні (журнал "Власний рахунок", № 11, 2016 рік).

30 листопада 2016
"MetLife в Україні визнано кращою компанією в рейтингу надійності страхових компаній за 6 місяців 2016 року: "Компенсаторы желаний. Рейтинг сверхнадежности страховых компаний. С чьим полисом в руках хоть в огонь, хоть в воду" (журнал "Власний рахунок", № 11, 2016 рік).

27 листопада 2016
Відео-інтерв'ю Інни Бєлянської, члена Парвління, директора Департаменту індивідуальних продажів ПрАТ "МетЛайф" на тему "Дитячі програми страхування життя" ("Модне здоров'я", 5 канал).

20 листопада 2016
Відео-інтерв'ю Інни Бєлянської, члена Парвління, директора Департаменту індивідуальних продажів ПрАТ "МетЛайф" про програми захисту жіночого здоров'я ("Модне здоров'я", 5 канал).

14 листопада 2016
MetLife в Україні визнано кращою компанією збереження життя виданням "Бізнес" зігдно осіннього рейтингу компаній страхування життя (журнал "Бізнес", № 46 від 14.11.2016 року).

21 жовтня 2016
Прес-реліз головного офісу MetLife у США щодо запуску нової глобальної бренд-платформи, в основі якої потреби клієнтів.

3 жовтня 2016
Інтерв'ю з Мирославом Кісиком, головою правління "МетЛайф" в Україні, про те, як сьогодні розвивається ринок life-Страхування. (Портал delo.ua, 3 жовтня 2016 року).

4 серпня 2016
Інтерв’ю з Оленою Галушко, начальником відділу персоналу ПрАТ «МетЛайф» про залученість персоналу, як найвищий ступінь мотивації працівників і про те, як HR-менеджер може вплинути на рівень залученості працівників, що для цього потрібно і, що не менш важливо, чого не слід робити. (Журнал “Кадровик”, липень 2016 року).

3 серпня 2016
Говоримо просто про складне: міфи про страхування життя - перший випуск із серії авторських публікацій Інни Бєлянської на порталі "Новое время", присвячений кейсам виходу страховиків з ринку.

1 серпня 2016
Інтерв'ю Мирослава Кісика, генерального менеджера ПрАТ “МетЛайф”, щодо результатів роботи компанії у 2015 році журналу "Страховий клуб".

21 липня 2016
Звіт про страхові виплати ПрАТ "МЕТЛАЙФ" за другий квартал 2016 р.

11 липня 2016
Дмитро Долецький, директор Депртаменту страхування від нещасних випадків і захворювань компанії «МетЛайф», розповів, у чому сенс послуг страхування на випадок хвороби, наскільки вони актуальні та доступні для українців

24 червня 2016
MetLife Україна визнана кращою компанією страхування життя за версією журналу Бізнес!

21 червня 2016
MetLife опублікувала звіт про нефінансову діяльність компанії в 2015 році - Global Impact

10 червня 2016
20 травня 2016 року волонтери МетЛайф провели Відкритий Регіональний турнір Спеціальної Олімпіади України з «Об’єднаного футболу» в Києві для дітей з відхиленнями у розумовому розвитку

31 травня 2016
Інтерв'ю Мирослава Кісика, генерального менеджера ПрАТ “МетЛайф” щодо результатів роботи компанії у 2015 році виданню "Власний рахунок": "Достучаться до тех людей, которые еще не пользуются услугами страхования жизни"

27 травня 2016
MetLife спонукає співробітників до здорового способу життя разом із глобальною корпоративною ініціативою Global Corporate Challenge

11 травня 2016
Волонтери ПрАТ "МетЛайф" допомагають вихованцям дитячого будинку "Берізка"

30 квітня 2016
Фінансова звітність та звіт незалежного аудитора ПрАТ "МетЛайф" за рік, який закінчився 31 грудня 2015 року

25 квітня 2016
Коментар Інни Бєлянської, Члена Правління ПрАТ “МетЛайф” щодо реформ, необхідних для подальшого розвитку ринку страхування життя (онлайн видання "Новое время")

19 квітня 2016
Звіт про страхові виплати ПрАТ "МЕТЛАЙФ" за перший квартал 2016 р.

31 березня 2016
Інтерв'ю Мирослава Кісика, генерального менеджера ПрАТ “МетЛайф” щодо результатів роботи компанії у 2015 році виданню "Insurance Top"

23 березня 2016
ПрАТ “МетЛайф” – краща компанія у сфері страхування життя в Україні у 2015 році за рейтингом “Української народної премії”

21 березня 2016
Коментар Інни Бєлянської, Члена Правління ПрАТ “МетЛайф”, та Світлани Кандиби, Директор по роботі з корпоративними клієнтами ПрАТ "МетЛайф" щодо тенденцій розвитку ринку страхування життя в секторі індивідуальних та корпоративних продажів у 2016 році (видання "Топ-100", № 1, 2016 р.)

18 березня 2016
Відео-сюжет 1+1 про підписання Українського Пакту заради молоді-2020

17 березня 2016
ПрАТ “МетЛайф” підписала Український Пакт заради молоді-2020

16 березня 2016
Приватне акціонерне товариство «МЕТЛАЙФ» повідомляє про проведення чергових (річних) загальних зборів акціонерів

29 лютого 2016
Світлана Кандиба, директор по роботі з Корпоративними Клієнтами ПрАТ "МетЛайф" розповідає про переваги корпоративного страхування

21 лютого 2016
МетЛайф підтримує благодійні фонди допомоги дітям і жінкам, які страждають від онкологічних захворювань

15 лютого 2016
Звіт про страхові виплати ПрАТ "МЕТЛАЙФ" за четвертий квартал 2015 р.

 

18 листопада 2015
Компанія страхування життя “МетЛайф” випустила поліс 300000-му клієнту

21 жовтня 2015
Компанія із страхування життя МетЛайф підтримала благодійні фонди допомоги дітям і жінкам, які страждають від онкологічних захворювань

21 жовтня 2015
Звіт ПрАТ “МетЛайф” щодо страхових виплат за період з 1 січня по 30 вересня 2015 року

12 жовтня 2015
Інна Бєлянська та Дмитро Долецький розповіли про переваги страхування життя у інтерв'ю дніпропетровському журналу "Оскар" за жовтень 2015 р.

24 вересня 2015
Компанія MetLife опублікувала звіт з корпоративної відповідальності за 2014 рік

17 вересня 2015
Мирослав Кісик, Голова Правління ПрАТ "МетЛайф", розповідає про результати діяльності компанії за 6 місяців 2015 року в інтерв'ю журанлу Insurance Top (випуск № 3, 2015 р.)

16 вересня 2015
Вітаємо маленьких клієнтів-власників чудових подарунків від МетЛайф та бажаємо їм нових відкриттів та веселих пригод!

07 вересня 2015
Інна Бєлянська, Член Правління ПрАТ "МетЛайф", розповідає про переваги страхових накопичувальних полісів для дітей у серпневому випуску журналу "Личный счет"

27 серпня 2015
Чудові подарунки від МетЛайф маленьким клієнтам-власникам полісів страхування “Дитяче здоров’я”

10 серпня 2015
Звіт про страхові виплати ПрАТ "МЕТЛАЙФ" за другий квартал 2015 р.

22 липня 2015
Компанія із страхування життя Приватне АТ «МетЛайф» (МетЛайф) провела бізнес-сніданок із ключовими партнерами в сегменті корпоративного страхування життя

28 квітня 2015
Корпоративна соціальна відповідальність: MetLife Running Team

28 квітня 2015
Корпоративна соціальна відповідальність: доброчинність

28 квітня 2015
Повідомлення про виникнення особливої інформації емітента

20  квітня 2015
MetLife провела прес-конференцію: "Страхування та медицина: разом проти раку"

27 березня 2015
MetLife підтримала церемонію нагородження бізнес-леді України

18 березня 2015
Нове партнерство MetLife та Центру онкології та радіохірургії ім. Ю.П. Спіженко 

16 березня 2015
Фінансовий звіт ПрАТ "МетЛайф" за 2014 рік.

27 лютого 2015
Журнал Fortune оцінив МetLife як «Найуспішнішу Компанію Світу» серед компаній зі страхування життя та здоров’я за 2014 р.

04 лютого 2015
Повідомлення про виникнення особливої інформації емітента.

20 січня 2015
Звіт про страхові виплати ПрАТ "МЕТЛАЙФ" за 2014 р.

 

19 грудня 2014
"Контракти": Інтерв'ю Мирослава Кісика про головні тренди розвитку страхування життя в Європі та задачах, які він ставить перед собою щодо розвитку бізнесу в Україні.

16 грудня 2014
Газета "Капітал": В України росте попит на страхування життя у разі настання нещасного випадку. 

01 грудня 2014
Репортаж з офісу MetLife в Лондоні. Інновації та креативний підхід щодо ведення бізнесу. 

28 листопада 2014
Результати роботи ринку страхування життя за 9 місяців 2014 року.

27 листопада 2014
Прес конференція ЛСОУ: "Страховики зі страхування життя ростуть на фоні недовіри українців до банківської системи" 

26 листопада 2014
Новий Голова Правління в ПрАТ "МетЛайф" - Мирослав Кісик

25 листопада 2014
Особлива інформація емітента про зміни у складі Правління ПрАТ "МетЛайф"

15 листопада 2014
ПрАТ "МетЛайф" серед переможців міжнародного конкурсу "Вибір Року України 2014". Отримано звання "Страхування Життя Року".

04 листопада 2014
MetLife Inc. більш ніж вдвічі збільшила чистий прибуток у ІІІ кварталі 2014 року.

27 жовтня 2014
Інтерв'ю Д. Долецького щодо страхування від нещасного випадку - журнал "Личный Счет"

23 жовтня 2014
Курси невідкладної допомоги для працівників Страхової компанії «МетЛайф»

14 жовтня 2014
Звіт про страхові виплати ПрАТ "МЕТЛАЙФ" за 3 квартал 2014 р.

13 жовтня 2014
ПрАТ "МетЛайф" надає можливість студентам Ужгородського НУ пройти безкоштовне стажування та отримати змогу працевлаштуватися.

15 вересня 2014
Інтерв'ю І. Бєлянської  щодо розвитку страхування життя в Україні та про секрети успішного бізнесу у кризових ситуаціях - журнал "Insurance Top"

10 вересня 2014
Інтерв'ю Голови Правління щодо розвитку Корпоративного страхування життя - журнал "Генеральний Директор"

05 вересня 2014
Результати діяльності ринку страхування життя за перше півріччя 2014 року.

15 липня 2014
Звіт про страхові виплати ПрАТ "МЕТЛАЙФ" за 2 квартал 2014 р.

14 травня 2014
Звіт про страхові виплати ПрАТ "МЕТЛАЙФ" за 1 квартал 2014 р.

30 квітня 2014
Річний звіт ПрАТ "МЕТЛАЙФ" за 2013 р.

29 квітня 2014
Річна інформація емітента ПрАТ "МЕТЛАЙФ" за 2013 р.

28 квітня 2014
Інформація про ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ. Використовуйте цю можливість!

18 квітня 2014
MetLife у списку провідних компаній Українського ринку страхування

17 квітня 2014
Інтерв'ю Голови Правління - Д.Аксела Бромлей - про перспективи развитку ринку страхування життя в Україні 

27 березня 2014
ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ АР КРЫМ! О работе Банков-партнеров: отделения, которые обслуживают клиентов

21 березня 2014
Оновлена інформація про сплату премій в ПАТ КБ "ПриватБанк"

13 березня 2014
Новий банк-партнер для сплати страхових премій. ПАТ КБ "ПриватБанк"

06 березня 2014
ВАЖЛИВО! Зміна банківських реквізитів для сплати страхових премій

04 березня 2014
Частка компаній-партнерів в зібраних страхових преміях по заявах ПрАТ "МетЛайф". ЛЮТИЙ 2014 

03 березня 2014
ВАЖЛИВО! ПрАТ "Аліко Україна" змінило назву на ПрАТ "МЕТЛАЙФ "

04 лютого 2014
Частка компаній-партнерів в зібраних страхових преміях по заявах ПрАТ "Аліко Україна". СІЧЕНЬ 2014

24 січня 2014
Звіт про Страхові Виплати ПрАТ "Аліко Україна" за 2013 р.

 

15 Листопада 2013
Частка компаній-партнерів в зібраних страхових преміях по заявах ПрАТ "Аліко Україна". ЛИСТОПАД 2013

14 листопада 2013
Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента

11 листопада 2013
Підсумки діяльності ПрАТ "Аліко Україна" за ІІІ квартал 2013 р.

5 листопада 2013
Звіт про Страхові Виплати ПрАТ "Аліко Україна" за ІІІ квартал 2013 р.

1 Листопада 2013
Частка компаній-партнерів в зібраних страхових преміях по заявах ПрАТ "Аліко Україна". ЖОВТЕНЬ 2013

28 жовтня 2013
Переможці дитячого художнього конкурсу "Я МАЛЮЮ ЖИТТЯ"

1 жовтня 2013
Частка компаній-партнерів в зібраних страхових преміях по заявах ПрАТ "Аліко Україна". ВЕРЕСЕНЬ 2013 

5 вересня 2013
Частка компаній-партнерів в зібраних страхових преміях по заявах ПрАТ "Аліко Україна"_СЕРПЕНЬ 2013

2 вересня 2013
НОВИЙ СЕРВІС ДЛЯ КЛІЄНТІВ: ON-LINE ОПЛАТА СТРАХОВИХ ПРЕМІЙ

1 серпня 2013
Частка компаній-партнерів в зібраних страхових преміях по заявах ПрАТ "Аліко Україна", Липень 2013

1 липня 2013
Частка компаній-партнерів в зібраних страхових преміях по заявах ПрАТ "Аліко Україна", червень 2013

26 червня 2013
ПрАТ "Аліко Україна" оголошує конкурс дитячого малюнка "Я малюю життя"

11 червня 2013
Стаття Начальника департаменту з розвитку дистриб'юторської мережі MetLife Alico Бєлянської Інни у журналі "Фінансовий консультант" частина 2

11 червня 2013
Стаття Начальника департаменту з розвитку дистриб'юторської мережі ПрАТ "Аліко Україна" Бєлянської Інни у журналі "Фінансовий консультант" частина 1 

1 червня 2013
Частка компаній-партнерів в зібраних страхових преміях по заяваx ПрАТ "Аліко Україна"

30 квітня 2013
Проміжні результати благодійного проекту «Захисти себе, допоможи хворій дитині»

30 квітня 2013
Частка партнерів у продукції ПрАТ "Аліко Україна"

29 квітня 2013
Річна інформація емітента ПрАТ «Аліко Україна» 2012

17 квітня 2013
ПрАТ "Аліко Україна" повідомляє про виникнення особливої інформації про емітента

16 квітня 2013
Виплати з дожиття, здійснені ПрАТ "Аліко Україна", перевищили 1 млн грн

15 квітня 2013
Страхові виплати ПрАТ "Аліко Україна" за 1 квартал 2013 року

12 квітня 2013
MetLife Alico Ukraine провела чергову церемонію нагородження кращих працівників та представників компаній-партнерів за результатами 2012 року

3 квітня 2013
Стаття Начальника департаменту з розвитку дистриб'юторської мережі MetLife Alico Бєлянської Інни у газеті "Комсомольська правда" від 3.04.2013

2 квітня 2013
Частка компаній-партнерів в зібраних страхових преміях по заявах MetLife Alico

29 березня 2013
Стаття Голови Правління MetLife Alico Д.Акселя Бромлей в журналі Insurance Top №1, 2013

1 березня 2013
Частка компаній-партнерів в зібраних страхових преміях по заявах MetLife Alico

11 лютого 2013
Новий Генеральний Директор MetLife Alico в Україні

4 лютого 2013
Частка компаній-партнерів в зібраних перших страхових преміях по заявах MetLife Alico

24 січня 2013
Перша страхова виплата з дожиття від MetLife Alico Україна. Інтерв'ю з клієнтом

21 січня 2013
Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента

 

4 грудня 2012
ПрАТ Аліко Україна здійснила першу виплату з дожиття


21 листопада 2012
MetLife Alico оголошує про старт благодійного проекту Захисти себе, допоможи дитині

23 жовтня 2012
За період з 1 січня по 30 вересня 2012 року ПрАТ „Аліко Україна” здійснено 541 страхову виплату на загальну суму у 5 854 322 грн.

15 жовтня 2012
ПрАТ Аліко Україна здійснила найбільшу страхову виплату за однією подією з початку року.

1 жовтня 2012
ПрАТ Аліко Україна повідомляє про розширення страхового покриття за програмами страхування на випадок госпіталізації.

12 вересня 2012
ПрАТ Аліко Україна звітує про рекордну кількість полісів з початку 2012 року, випущених протягом календарного місяця.

20 серпня 2012
За період з 1 січня по 30 червня 2012 року ПрАТ „Аліко Україна” здійснено 346 страхових виплат на загальну суму у 3 567 465 грн.

1 серпня 2012
ПрАТ „Аліко Україна” оголошує проведення фото-конкурсу серед представників власної агентської мережі та компаній-партнерів

30 липня 2012
ПрАТ „Аліко Україна” повідомляє про проведення позачергових загальних зборів акціонерів

18 травня 2012
ПрАТ „Аліко Україна” оголошує ставку інвестиційного доходу за 2011 рік на рівні 17.5% річних

30 квітня 2012
ПрАТ „Аліко Україна” та Банк Кіпру оголошують про початок співпраці та старт першого сумісного проекту

26 квітня 2012
ПрАТ „Аліко Україна” повідомляє річну інформацію емітента за 2011 рік

23 квітня 2012
ПрАТ „Аліко Україна” повідомляє про зміни в складі правління компанії

6 березня 2012
ПрАТ „Аліко Україна” оголошує про старт нового проекту, спрямованого на розширення власної агентської мережі

20 лютого 2012
За період з 1 січня по 31 грудня 2011 року ПрАТ „Аліко Україна” здійснено 655 страхових виплат на загальну суму у 6 912 353 грн.

 

29 листопада 2011
За період з 1 січня по 30 вересня 2011 року ПрАТ „Аліко Україна” здійснено 468 страхових виплат на загальну суму у 5 448 802 грн.

22 листопада 2011
Представник ПрАТ „Аліко Україна” відповів на питання читачів "Комсомольської правди" під час проведення прямої лінії

20 серпня 2011
За період з 1 січня по 30 червня 2011 року ПрАТ „Аліко Україна” здійснено 291 страхову виплату на загальну суму у 3 654 026 грн.

16 травня 2011
За період з 1 січня по 31 березня 2011 року ПрАТ „Аліко Україна” здійснено 150 страхових виплат на загальну суму у 2 235 843 грн.

12 травня 2011
ПрАТ „Аліко Україна” повідомляє, що ставка інвестиційного доходу від розміщення резервів зі страхування життя в 2010 році склала 18.5% річних

27 квітня 2011
Компанія MetLife Alico підтвердила статус лідера ринку згідно рейтингу журналу Insurance Top за результатами 2010 року

11 квітня 2011
Компанія MetLife Alico провела церемонію нагородження кращих працівників та партнерів за результатами 2010 року

22 березня 2011
Голова Правління, Президент та Старший Виконавчий Директор MetLife Inc., Роберт Хенріксон (C. Robert Henrikson) оголосив, що залишає свою посаду наприкінці 2011 року

18 березня 2011
MetLife надає підтримку постраждалим в Японії

10 січня 2011
За період з 1 січня по 31 грудня 2010 року ПрАТ „Аліко Україна” здійснено 698 страхових виплат на загальну суму у 6 940 376 грн.

1