Журнал Fortune оцінив МetLife як «Найуспішнішу Компанію Світу» серед компаній зі страхування життя та здоров’я.

 

    

MetLife, Inc. (NYSE: MET) посіла перше місце серед компаній зі страхування життя та здоров'я у рейтингу “Найуспішніших Компаній Світу за 2014 рік” журналу Fortune.

На думку Fortune, список «Найуспішніших Компаній Світу" – це безумовний показник  неперевершеної діяльності та репутації компаній.

Основними критеріями при оцінюванні являються: інноваційнісь, управління персоналом, використання корпоративних активів, соціальна відповідальність, якість управління, фінансова стійкість, довготривалі інвестиції, якість товарів  та послуг, а також глобальна конкурентоспроможність. 

Дослідницька робота проводилась з Листопада по Грудень 2014 року за участю більш ніж  4000  керівників, директорів та аналітиків з вивчення ринків цінних паперів.

«Присвоєння MetLife першого місця в нашому секторі бізнесу, ще раз підтверджує той факт, що MetLife є провідною світовою компанією зі страхування життя та корпоративного страхування ", прокоментував Стівен А. Кандаріан, Голова Правління, Президент та Генеральний Директор компанії. "Це визнання належить 65 000 співробітникам MetLife за все, що вони роблять заради клієнтів та за ту цінність, яку вони додають компанії."

Офіційний прес реліз MetLife опубліковано за посилянням ТУТ

 

Відповідальність бізнесу MetLife:

 

 

 

Відео на англ. мові з youtube: ЗАВАНТАЖИТИ  

» Дізнатись більше про корпоративну відповідальність MetLife: ПЕРЕЙТИ СЮДИ

» Звіт за 2013 р. у форматі PDF: ЗАВАНТАЖИТИ