Skip Navigation

Новини корпоративного сектору

Актуальна інформація про останні події на ринку корпоративного страхування життя, а також фінансові показники компанії МетЛайф
Новини корпоративного бізнесу
Менеджмент здоров’я персоналу – інноваційний тренд у корпоративному сегменті страхування життя Collapsed Expanded

ПрАТ «МетЛайф» розпочинає нову ініціативу для корпоративних клієнтів компанії – менеджмент здоров’я персоналу – Wellness програми. Партнером «МетЛайф» у цій ініціативі виступає організація «Health Promo», яка започаткувала корпоративну платформу оздоровлення та благополуччя.

22 лютого за підтримки ПрАТ «МетЛайф» у Києві відбувся масштабний семінар "Health management in your company», на якому понад 70 представників різних галузей обговорювали новітній тренд у корпоративній культурі – здоров'я співробітників як конкурентну перевагу роботодавця.

Читати прес-реліз: Менеджмент здоров’я персоналу – інноваційний тренд у корпоративному сегменті страхування життя

Огляд ринку страхування життя у щорічному виданні американської торгової палати "Огляд Економіки України 2019" Collapsed Expanded

До вашої уваги огляд ринку страхування життя за 9 місяців 2018 року, який опубліковано у щорічному виданні американської торгової палати "Україна: огляд економіки – 2019":

Українською мовою

Англійською мовою

Про проект "Огляд Економіки України 2019" Американської торгівельної палати в Україні:

«Україна: огляд економіки» – це ексклюзивне видання Американської торгівельної палати в Україні, що містить повний та змістовний огляд економіки країни у вигляді аналітичних статей, що структуровані за галузями. Ця аналітична публікація надає унікальну оцінку економічній ситуації в Україні і розроблена з допомогою провідних експертів компаній-членів Палати.

Результати діяльності MetLife Україна у корпоративному сегменті за 2018 рік Collapsed Expanded

Пропонуємо ознайомитись із результатами діяльності MetLife Україна у корпоративному сегменті за останні 12 місяців 2018 року.

До вашої уваги такі показники, як:

 • Обсяг виплат;
 • Кількість страхових випадків;
 • Середній розмір страхової виплати;
 • Виплати з госпіталізації;
 • Виплати внаслідок травм та ушкоджень;
 • Виплати внаслідок критичних захворювань (онкологічних, серцево-судинних, тощо);
 • Виплати внаслідок встановлення інвалідності;
 • Виплати в результаті смерті за будь-якою причиною.

 

Читати документ: Результати діяльності MetLife Україна у корпоративному сегменті за 2018 рік

Колективне убезпечення: чому страхування життя співробітників є важливим Collapsed Expanded

Останніми роками корпоративне страхування життя співробітників стає все популярнішою практикою для України. Пропонуємо Вам ознайомитися з цікавою статтею, де пояснюється, які проблеми вирішує life-страхування для працівників компаній, їх близьких і самого роботодавця, та яку роль у цьому може зіграти вітчизняний бізнес.  

Стаття в журналі "Бізнес", грудень 2018 року

30.12.2018

ПрАТ «МетЛайф» дотримується своїх зобов’язань перед клієнтами та продовжує роботу у звичному режимі Collapsed Expanded

У зв’язку з введенням воєнного стану у низці областей України, ПрАТ «МетЛайф» запевняє, що Компанія і надалі дотримуватиметься своїх зобов’язань та продовжить роботу у звичному режимі. Всі послуги для наших клієнтів та ділових партнерів надаватимуться відповідно до запроваджених процедур.

Читати повідомлення

29.11.2018

Топ-3 програми страхування співробітників: стаття Світлани Кандиби у виданні "Ділова столиця" за листопад 2018 року Collapsed Expanded

Сьогодні більшість провідних роботодавців намагається забезпечити свій персонал медичним захистом за допомогою програм ДМС. Проте слід пам’ятати, що трапляються життєві ситуації, коли суттєву фінансову підтримку можуть надати виключно програми корпоративного страхування життя та здоров’я. Про які саме ситуації йдеться, та як life-страхування може стати надійною опорою для роботодавців та колективів компаній, розповідає Світлана Кандиба, директор з корпоративного страхування MetLife в Україні.

Стаття в журналі "Власть денег", листопад 2018 року

7.11.2018

 

Результати діяльності MetLife Україна у корпоративному сегменті – 6 місяців 2018 року Collapsed Expanded

Пропонуємо ознайомитись із результатами діяльності MetLife Україна у корпоративному сегменті за останні 6 місяців 2018 року.

До вашої уваги такі показники, як:

 • Обсяг виплат;
 • Кількість страхових випадків;
 • Середній розмір страхової виплати;
 • Виплати з госпіталізації;
 • Виплати внаслідок травм та ушкоджень;
 • Виплати внаслідок критичних захворювань (онкологічних, серцево-судинних, тощо);
 • Виплати внаслідок встановлення інвалідності;
 • Виплати в результаті смерті за будь-якою причиною.

Читати документ: Результати діяльності MetLife Україна у корпоративному сегменті – 6 місяців 2018 року

Підсумки роботи страхового ринку у 2017 році: ПрАТ «МетЛайф» – лідер корпоративного страхування життя Collapsed Expanded

11 квітня 2018 року редакція галузевого видання Forinsurer та страхового рейтингу Insurance TOP презентувала підсумки роботи страхових компаній України у 2017 році.

У секторі страхування життя беззаперечним лідером вчергове є ПрАТ «МетЛайф»: обсяг зібраних страхових премій компанії перевищив 748 млн. 464 тис. грн, що на 20,5% більше, ніж аналогічний показник у 2016 році. При цьому страхові премії, залучені «ПрАТ «МетЛайф», на 65-70% більші за показники інших провідних страховиків з ТОП-3 галузевого рейтингу – перевага лідера є очевидною.

Окрім лідерства за обсягами зібраних страхових премій, ПрАТ» МетЛайф» очолює ренкінги Insurance TOP у 2017 році за такими ключовими показниками, як:

 • обсяг страхових премій за накопичувальними договорами страхування життя – 670 млн. 995 тис. грн.
 • число застрахованих осіб за накопичувальними договорами страхування життя – на кінець 2017 року в компанії було застраховано понад 112 000 осіб
 • загальна кількість застрахованих осіб за всіма типами договорів страхування життя – на початок 2018 року клієнтами компанії є понад 565 000 осіб.

ПрАТ «МетЛайф» також входить до трійки лідерів страхового ринку України за показниками активів – станом на кінець року вони перевищували 2 млрд 130 млн. грн., і демонструє їх зростання на 15% порівняно з минулим роком. Крім того, в структурі активів компанії найліквідніші активи, а саме грошові кошти та їх еквіваленти – є найбільшими серед усіх компаній страхування життя в Україні: на 31 грудня 2017 року вони становили понад 555 млн. грн. Такі показники є свідченням високої фінансової надійності компанії.

Ефективна діяльність ПрАТ «МетЛайф» на вітчизняному ринку страхування життя у 2017 році була відмічена двома галузевими нагородами рейтингу Insurance TOP: «Лідер накопичувального страхування життя» та «Лідер корпоративного страхування життя».

Під час церемонії нагородження, пані Світлана Кандиба, Директор по роботі з Корпоративними Клієнтами ПрАТ «МетЛайф» відзначила: «Наша компанія вже кілька років утримує лідерські позиції з надання послуг корпоративного страхування, і нам дуже приємно, що цього року ми отримали таку поважну нагороду. Це свідчення зусиль та старань усієї нашої команди бути лідерами в усіх напрямах нашого бізнесу в Україні. Я вдячна нашим партнерам, клієнтам та співробітникам за довіру та бажаю усім нам нових успіхів та звершень у 2018 році!».

Переглянути прес-реліз у ПДФ-форматі

Огляд ринку страхування життя у щорічному виданні американської торгової палати "Огляд Економіки України 2018" Collapsed Expanded

До вашої уваги огляд ринку страхування життя за 9 місяців 2017 року, який опубліковано у щорічному виданні американської торгової палати "Україна: огляд економіки – 2018":

Українською мовою

Англійською мовою

Про проект "Огляд Економіки України 2018" Американської торгівельної палати в Україні:

«Україна: огляд економіки» – це ексклюзивне видання Американської торгівельної палати в Україні, що містить повний та змістовний огляд економіки країни у вигляді аналітичних статей, що структуровані за галузями. Ця аналітична публікація надає унікальну оцінку економічній ситуації в Україні і розроблена з допомогою провідних експертів компаній-членів Палати.

Урочиста зустріч з Корпоративними Клієнтами в Національній Опері з нагоди 15-річчя компанії МетЛайф в Україні. Collapsed Expanded

Керівництво компанії разом із Департаментом по роботі з Корпоративними Клієнтами зустрілись із представниками провідних світових корпорацій, які ведуть свою діяльність в Україні для святкування 15-річчя МетЛайф в Україні і підведення підсумків діяльності за 2017 рік.  Зустріч проходила в теплій та нестандартній атмосфері – усі гості були запрошені до Національної опери України.

Світлана Кандиба, керівник Департаменту по роботі з Корпоративними Клієнтами ПрАТ «МетЛайф» зазначила: «Ми щиро вдячні усім нашим гостям, які завітали до нас, щоб разом розділити успіхи 2017 року та згадати, як все починалося 15 років назад. Компанія «МетЛайф» вже перетнула цю солідну вікову межу в Україні, а в світі відзначить своє 150-річчя цього року. За цей час ми багато чого досягли: розбудували стабільні та надійні відносини з нашими клієнтами та продовжуємо завойовувати нових, виконуємо свої зобов’язання при настанні неочікуваних подій, постійно розвиваємось та вдосконалюємось. Ми з честю утримуємо звання Професійного та Надійного Партнера по корпоративним програмам Ризикового Страхування Життя і раді в подальшому розбудовувати довгострокові партнерські відносини.

По завершенні офіційної частини зустрічі усі гості переглянули балет «Весілля Фігаро», який залишив безліч позитивних емоцій та теплих спогадів.

Детальніше про умови страхування юридичних осіб

Тел. 044 498 40 45

Corporate@metlife.ua