Skip Navigation

Інвалідність застрахованої особи

Покриття передбачає одноразову виплату вказаної в договорі страхової суми застрахованої особи у випадку присвоєння застрахованому 1-ої, 2-ої або 3-ої групи інвалідності в результаті захворювання або нещасного випадку, що підтверджується висновком медико-соціальної експертної комісії.

Соціальний захист Ваших працівників

Умови страхування:

Застраховані особи: Фізичні особи, які є постійними штатними співробітниками підприємства (Страхувальник). За згодою зі страховою компанією (Страховиком) підприємство (Страхувальник) має право заявити на страхування осіб, які не знаходяться в трудових відносинах зі Страхувальником, а виконує роботу за цивільно правовим договором.

Вік Застрахованих осіб: від 18 до 65 років. Умови страхування для осіб, вік яких більше 65-ти років, узгоджується індивідуально.

Мінімальна кількість Застрахованих осіб: Корпоративне страхування передбачає групу співробітників від 10 осіб.

Страхова виплата: здійснюється Страховиком в обумовлені договором строки на банківський рахунок Застрахованої особи (Вигодонабувача) після отримання документів, підтверджуючих настання страхового випадку.

Строк та межі дії: Комплексне корпоративне страхування співробітників діє 24 години на добу, 365 днів в рік по всьому світу (без виключення будь-яких територій).

Особливі умови:

  • Максимально широке покриття, яке дає можливість співробітникам та їхнім рідним відчувати себе фінансово захищеними практично в будь-яких ситуаціях.
  • Додаткова виплата в особливо тяжких випадках.
  • Комплексний підхід і рішення, націлені на надання допомоги клієнту в складних ситуаціях, пов'язаних зі здоров'ям та життям людини. Допомога в розробці та реалізації корпоративних програм, чіткий і якісний супровід корпоративних договорів.
  • Спеціальні тарифи та спрощений процес виплат при настанні страхового випадку.
  • Іменні пластикові поліси, наочні посібники та пам'ятки, тренінги та презентації корпоративної програми. Варіанти періодичності сплати страхових премій без застосування підвищувальних коефіцієнтів (разова, квартальна, піврічна).
  • Після здійснення страхової виплати по одному з ризиків, інші ризики, які включені в програму страхування продовжує діяти і страхова сума по ним не зменшується.
  • Медичний або фінансовий андеррайтинг при стандартних умовах не застосовується.
  • Покриття за ризиком інвалідність в результаті нещасного випадку або захворювання діє після закінчення дії Договору протягом 12-ти місяців після настання нещасного випадку, що стався в період дії Договору.
  • Страхова виплата здійснюється протягом 10 днів з моменту отримання всіх необхідних документів.
  • В страхове покриття включаються заняття будь-яким видом спорту, за винятком професійного.

Умови страхового покриття можуть змінюватись в залежності від індивідуальних даних застрахованої особи, а також від взаємної домовленості сторін.

Страхування співробітників на випадок смерті – суттєва фінансова допомога родичам покійного, яку здійснить ПрАТ "МетЛайф"

Детальніше про умови страхування юридичних осіб

Тел. 044 498 40 45

Corporate@metlife.ua