Skip Navigation

Фрилансерам

Фінансовий медичний захист спеціально для фрилансерів і представників компаній на Upwork

Денна вартість медичного захисту за ціною чашки кави + додаткове покриття за акційною ціною

Фрилансер – це фахівець у своїй сфері, який робить те, що любить і, що виходить у нього найкраще. Фриланс – це відчуття свободи, де професіонал сам вирішує що, як і коли. Це особливий стиль життя, вибираючи який фрилансер бере повний контроль над своєю діяльністю і розвитком. Він не розраховує на роботодавця, а тим більше, на державу. Але така свобода має свою ціну... Якщо фрилансер серйозно захворіє або випадково отримає травму, що призведе до часткової або повної втрати можливості працювати, він позбудеться звичного доходу. «Випавши з колії» навіть на 3-6 місяців, хто тоді буде покривати всі поточні витрати?

Як це можна вирішити:

Компанія MetLife спеціально для фрилансерів і представників компаній на Upwork розробила програму фінансової підтримки при настанні таких непередбачених подій, як госпіталізація в лікарню, хірургічні операції, одужання, діагностування особливо небезпечних хвороб, а також компенсація медичних витрат у разі переломів і опіків.

Щоб отримати особисту консультацію з питання укладання угоди про фінансовий медичний захист, надішліть листа на адресу freelance@metlife.ua, вказавши в темі ім'я і номер телефону, і з Вами зв'яжуться протягом доби!

Для отримання виплати досить заявити про страхову подію і надати документи, що підтверджують факт її настання. Виплата проводиться в розмірі, обумовленому в договорі, в залежності від тяжкості травми або серйозності захворювання.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ UPWORK (приклад - чоловік, 28 років):

Випадки, які покриваються договором:

Варіанти пакетів / страхові виплати

STANDARD

OPTIMUM

PREMIUM

ГОСПІТАЛІЗАЦІЯ (СТАЦІОНАР) в результаті нещасного випадку або хвороби – виплата протягом 1 дня

200 грн.

300 грн.

500 грн.

ГОСПІТАЛІЗАЦІЯ (РЕАНІМАЦІЯ) в результаті нещасного випадку або хвороби – виплата протягом 1 дня

400 грн.

600 грн.

1 000 грн.

ГОСПІТАЛІЗАЦІЯ (СТАЦІОНАР) в результаті нещасного випадку або хвороби автомобілем «Швидкої допомоги» –одноразова виплата

600 грн.

900 грн.

1 500 грн.

ХІРУРГІЧНІ ОПЕРАЦІЇ в результаті нещасного випадку або хвороби – % в залежності від складності операції

20 000 грн.

30 000 грн.

50 000 грн.

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ в результаті нещасного випадку або хвороби – виплата за 1 день, кількість днів = кількість днів госпіталізації * 2

100 грн.

150 грн.

250 грн.

КРИТИЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ – рак, інфаркт, інсульт, сліпота, коронарне шунтування, ниркова недостатність, трансплантація життєво важливих органів

500 тис. грн.

1 млн. грн.

1 млн. грн.

АКЦІЯ: ПЕРЕЛОМИ І ОПІКИ – спец. пропозиція для фрілансерів – захисне покриття за ціною 1 грн в рік – % в залежності від складності перелому / ступеня опіку)

30 000 грн.

30 000 грн.

30 000 грн.

ВАРТІСТЬ В ДЕНЬ

9 грн.

16 грн.

21 грн.

 

Для отримання виплати досить заявити про страхову подію і надати документи, що підтверджують факт її настання. Виплата проводиться в розмірі, обумовленому в договорі, в залежності від тяжкості травми або серйозності захворювання.

Переглянути PDF-версію

Зв'яжіться з нами для детальної консультації

Тел. +38044 494 13 43/44

Freelance@metlife.ua

Знайомтесь – МетЛайф!

Дізнайтеся більше про нашу компанію