Послуги корпоративним клієнтам

Послуги корпоративним клієнтам

Детальніше про умови страхування юридичних осіб:

Тел. 044 498 40 45

Corporate@metlife.ua

Наші офіси

Шукаєте найближчий офіс?

Натисніть тут

Ласкаво просимо до центру підтримки клієнтів

У цьому розділі ми зібрали найбільш потрібну та корисну для Вас інформацію, включаючи роз'яснення стосовно того, як отримати страхову виплату, а також зразки необхідних форм.

Ми розуміємо, що оформлення звернення до Компанії про розгляд страхового випадку може бути обтяжуючим для Вас, особливо в той час, коли Ви маєте безліч інших проблем. Тому, ми спробували зробити цей процес якомога простим та зручним для Вас.

1. Повідомте нас про випадок, що стався з Вами, упродовж 10 календарних днів з моменту його настання. Ваше письмове повідомлення за встановленою формою необхідно надіслати поштою на адресу Компанії.

Наша поштова адреса:

ПрАТ „МетЛайф”
Врегулювання страхових випадків
вул. С. Петлюри, 14
м. Київ, 01032

Ми також візьмемо до уваги Ваше звернення через телефон, факс чи електронну пошту, проте, офіційний розгляд випадку починається лише після отримання Компанією Вашої письмової заяви за нашою поштовою адресою.

Наші телефони/факс: 044 494 13 43/494 13 45
Наша електронна поштова адреса: claims@metlife.ua або office@metlife.ua

2. Надішліть нам усі документи, що стосуються Вашого випадку. Детальний перелік документів, що підтверджують настання того чи іншого випадку, знаходиться в розділі Розгляд страхового випадку.