Ласкаво просимо до команди МетЛайф!

МетЛайф – це компанія, яка трансформує індустрію страхування на глобальному рівні. Ставши частиною нашої різноманітної команди, ви зможете позитивно вплинути на життя мільйонів клієнтів в усьму світі. Ви також матимете змогу реалізовувати проекти, які мають найбільше значення саме для вас.

Приєднуйтесь до нашої команди!

Компанії, як і люди, мають свої цінності та принципи. Найбільша цінність компанії MetLife – її люди – професіонали, що вкладають у повсякденну роботу не тільки свої знання та досвід, а й частину своє душі. Завдяки такому ставленню, ми за роки роботи Компанії, створили справжню команду, кожен член якої завжди допоможе, порадить, підтримає, поспівчуває у скруті та порадіє успіхам один одного.

Наші основні кадрові принципи:

Якісний і ретельний підбір співробітників: ми вибираємо не просто кращих професіоналів, ми вибираємо соратників, близьких по духу людей.

Уважна і детальна підготовка нових колег: ми навчаємо усьому, що допоможе легко влитися у новий колектив, стати його частиною й приносити користь якомога швидше.

Справедлива винагорода праці: старанність, професійність, про-активний підхід до роботи отримує відповідну винагороду.

Об’єктивна оцінка діяльності: з метою покращення результатів роботи та професійного росту ми проводимо щорічне оцінювання результатів роботи та встановлюємо цілі на майбутній період.

Кар’єрне зростання: наполегливість, постійне вдосконалення навичок, знань, умінь, бажання додаткової відповідальності отримують у нас адекватну оцінку та просування кар’єрними сходинками.

Мотивація: ми прагнемо плекати в наших співробітниках високу внутрішню мотивацію шляхом постійного вдосконалення та урізноманітнення системи заохочення та преміювання.

Постійний розвиток та навчання: ми інвестуємо у знання та розвиток професійних та особистісних навичок наших людей, підтримуючи та заохочуючи будь-яке прагнення до нових знань.

Відданість компанії: ми плекаємо почуття відданості, вдячності та лояльності до компанії створюючи таку корпоративну культуру, котра б відповідала найкращим цінностям і почуттям, та виховувала високу мораль на засадах чесності та цілісності.  

Соціальний захист:

Компанія турбується про соціальний захист та добробут своїх співробітників:

• Офіційно та стабільно виплачує заробітну плату;

• Має гнучку систему винагородження та преміювання;

• Виплачує щомісячну дотацію на харчування;

• Надає оплачувані відпустки та додаткові відпустки окремим категоріям співробітників згідно  чинного законодавства;

• Забезпечує співробітників медичним страхуванням;

• Платить за лікарняними листками;

• Впровадила страхування життя та страхування на випадок постійної непрацездатності;

• Вітає молодят та молодих батьків;

• Підтримує, чекає та охоче приймає в колектив молодих мам після декретної відпустки;

• Працевлаштовує людей з особливими фізичними вимогами;

• Створила та постійно вдосконалює умови праці, прагнучи досягти найбільш комфортних та безпечних умов.

Мотивація:

Мотивація - це те, що надихає нас на творчі та трудові звершення. Ми дбаємо про натхнення та сили наших співробітників до плідної праці.  Для цього ми застосовуємо всі доступні методи, практики і шляхи, щоб повсякденна праця була справедливо винагороджена, була цікавою, щоб працівники розвивалися як професіонали та особистості.   Ми підтримуємо атмосферу порядності, дружнього ставлення, підтримки, інтелігентності, культури  у нашому колективі. Ми віримо і щиро раді, що наші співробітники вранці з радістю йдуть на роботу, а ввечері задоволені повертаються додому.

Розвиток, навчання та кар’єра:

Ще від першого інтерв’ю та початку роботи в Компанії ми плануємо кар’єру спеціаліста. Із виявлення здібностей та інтересів людини через  розвиток навичок та умінь, з допомогою тренінгів, курсів та самоосвіти ми ростимо свій кадровий резерв, навчаємо свою перспективу, розвиваємо своїх професіоналів, інвестуємо у своє майбутнє.

Різноманітні програми навчання: внутрішні тренінги, курси та програми від зовнішніх провайдерів, дистанційне навчання, друга вища освіта – це  основні засоби підвищення кваліфікації, розвитку спеціалізованих навичок  та виходу на новий професійний рівень наших співробітників.

Ми підтримуємо тих, хто охоче розвивається, навчається та прагне нових знань. Такі колеги охочіше та без зайвого остраху беруть на себе відповідальність, приймають рішення, вимагають нових цікавих проектів – саме такі люди отримають у нас підвищення. І варто сказати, що останнім часом ми приймаємо в компанію нових людей в основному на позиції, що знаходяться на нижніх кар’єрних сходинках, а це означає, що ми просуваємо тих, хто пропрацював деякий час в Компанії і заслужив нову посаду своєю наполегливою працею, бізнес-орієнтованою поведінкою, безперервним навчанням життєвої мудрості та професії.

MetLife Україна в рейтингу 20 провідних роботодавців країни

У листопаді 2018 року MetLife Україна потрапила в рейтинг 20 провідних роботодавців країни за версією журналу "Ділова столиця". Ознайомитись з рейтингом можна за посиланням

Надсилайте Ваше резюме:

  • на електронну пошту: Sergiy.Prudkyy@metlife.ua
  • або на поштову адресу: вул. Симона Петлюри (Комінтерну) 14 Київ 01032 (з приміткою "для відділу персоналу")