Ласкаво просимо до MetLife в Україні!

Застереження: будь-яке копіювання даного відео заборонено авторським правом, окрім гіперпосилання на цю сторінку.

MetLife Inc. є провідною корпорацією зі страхування життя та надання програм захисту працівників найбільших компаній в усьому світі.

MetLife має багату 150-річну історію, досвід, традиції та піклується про мільйони клієнтів по всьому світу.   

У 2010 році MetLife, Inc. придбала American Life Insurance Company. Злиття двох компаній створило світового лідера зі страхування життя та забезпечення програм соціального захисту працівників в усьому світі. З того часу відбулося багато змін, компанія росте, вдосконалює продукти, покращує сервіс та прислухається до своїх клієнтів.

Завдяки своїм представництвам, MetLife займає провідні позиції на ринках США, Японії, Латинської Америки, Азії, Європи та Близькому Сході. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.metlife.com

kYIV PANORAMA

В Україні Компанія веде свою діяльність з 2002 року.

Акціонером – власником пакета акцій, що перевищує 10 відсотків голосуючих акцій, а саме: 8 233 866 акцій (99,9988% голосуючих акцій) ПрАТ «МетЛайф» є Швейцарська компанія MetLife Global Holding Company II LLC (МетЛайф Глобал Холдінг Компані II ГмбХ), яка входить до складу глобальної холдингової корпорації MetLife (США). Компанія American Life Insurance Company (США) залишається опосередкованим акціонером ПрАТ «МетЛайф».

MetLife пропонує широкий асортимент продуктів, включаючи страхування життя, страхування від нещасного випадку та критичних захворювань, страхування позичальників, а також корпоративне страхування.

Загальна сума страхових виплат, здійснених ПрАТ «МетЛайф» з 2003 по 2018 роки перевищує 400 млн. грн., з яких 180 млн. грн. – виплати з дожиття до закінчення дії договорів довгострокового страхування життя.

За даними рейтингового видання «Insurance Top» з підсумками діяльності компаній у 2017 році ПрАТ «МетЛайф» є беззаперечним лідером вчергове за такими показниками: обсяг зібраних страхових премій компанії перевищив 748 млн. 464 тис. грн, що на 20,5% більше, ніж аналогічний показник у 2016 році. При цьому страхові премії, залучені «ПрАТ «МетЛайф», на 65-70% більші за показники інших провідних страховиків з ТОП-3 галузевого рейтингу – перевага лідера є очевидною.

Окрім лідерства за обсягами зібраних страхових премій, ПрАТ» МетЛайф» очолює ренкінги Insurance TOP у 2017 році за такими ключовими показниками, як:
  • обсяг страхових премій за накопичувальними договорами страхування життя – 670 млн. 995 тис. грн.
  • число застрахованих осіб за накопичувальними договорами страхування життя – на кінець 2017 року в компанії було застраховано понад 112 000 осіб 
  • загальна кількість застрахованих осіб за всіма типами договорів страхування життя – на початок 2018 року клієнтами компанії є понад 565 000 осіб.

ПрАТ «МетЛайф» також входить до трійки лідерів страхового ринку України за показниками активів – станом на кінець року вони перевищували 2 млрд 130 млн. грн., і демонструє їх зростання на 15% порівняно з минулим роком.

Крім того, в структурі активів компанії найліквідніші активи, а саме грошові кошти та їх еквіваленти – є найбільшими серед усіх компаній страхування життя в Україні: на 31 грудня 2017 року вони становили понад 555 млн. грн. Такі показники є свідченням високої фінансової надійності компанії.

ПрАТ «МетЛайф» є членом Української федерації Убезпечення, Американської Торгівельної палати та Європейської Бізнес Асоціації.

Про міцність позицій і високу якість послуг ПрАТ «МетЛайф» свідчать також численні рейтинги провідних профільних та ділових видань: протягом 2014 – 2017 років компанія неодноразово підтверджувала статус лідера страхування життя в Україні (згідно з рейтингами профільного видання в сфері страхування "Insurance Top", "Української народної премії", ділових видань "Бізнес", "Особистий рахунок", Міжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір року").      

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЩОРІЧНИЙ ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ КОМПАНІЇ за 2017 р.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗВІТ ЩОДО РИНКУ СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ за 2017 р.

ЛІЦЕНЗІЯ: АE № 284405, видана Національною Комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (переоформлена 27.02.2014р.) 

 MetLife License