Skip Navigation

Смерть в результаті нещасного випадку

Компанія «МетЛайф» пропонує рішення, які надають вам впевненість у тому, що ваша родина буде забезпеченою навіть у разі прикрих життєвих ситуацій із вами, як годувальником.

Програма страхування ADob

Страхування на випадок смерті в результаті нещасного випадку з виплатою додаткової страхової суми на випадок сирітства

Вступний вік:
Від 18 до 64 років

Максимальний вік на дату закінчення програми:
65 років

Мінімальний строк страхування:
1 рік

Мінімальна страхова премія:
Якщо ADob обрано з програмою страхування основних ризиків E, PEAD (п. 4.1. заяви про страхування), мінімальна страхова премія по ADob розраховується відповідно до встановленого мінімального розміру страхової суми для даної програми, а мінімальна страхова премія по пакету становить 4 000 грн., з яких мінімум 30% за програмами страхування додаткових ризиків. Якщо ADob обрано з програмою страхування основних ризиків TERM зі страховою сумою 50 грн. (п. 4.2. заяви про страхування), мінімальна страхова премія по ADob розраховується відповідно до встановленого мінімального розміру страхової суми для даної програми, а мінімальна страхова премія по пакету складає 500 грн. та 250 грн. - при груповому страхуванні.

Максимальна страхова премія:
не обмежена

Мінімальний розмір Страхової Суми:
Якщо ADob обрано з програмою страхування основних ризиків E, PEAD (п. 4.1. заяви про страхування), то страхова сума по ній повинна дорівнювати або перевищувати страхову суму за програмою страхування основних ризиків. Якщо ADob обрано з програмою страхування основних ризиків TERM зі страховою сумою 50 грн. (п. 4.2. заяви про страхування), то мінімальна страхова сума по ній становить 50 000 грн.

Максимальний розмір Страхової Суми:
не обмежений

Право на Негарантований Бонус (Додатковий Інвестиційний Дохід):
не надається

Положення про індексацію:
застосовується, крім випадків, коли ADob купується з програмою страхування основних ризиків TERM, обраною в п.4.1. заяви про страхування

Викупна сума:
відсутня

Автоматичний кредит:
по заяві Страхувальника після формування викупної суми за програмою страхування основних ризиків (якщо програма входить до складу договору страхування, що укладається згідно з розділом 4.1. заяви про страхування)

Податкова знижка:
може бути отримана на суму страхової премії за цією програмою (якщо програма входить до складу договору страхування, що укладається згідно з розділом 4.1. заяви про страхування)