Skip Navigation

Тілесні ушкодження внаслідок нещасного випадку

Нещасний випадок – це випадкові, зовнішні, насильницькі, раптові, не спричинені навмисно події, що стались протягом строку дії Договору Страхування та спричинили тяжке тілесне ушкодження або травму Застрахованій Особі, в результаті яких вона загинула, є тимчасово або постійно, повністю чи частково непрацездатна, потребує госпіталізації.

Програма страхування BBB

Тілесні ушкодження внаслідок нещасного випадку

Вступний вік:
Від 1 до 17 років

Максимальний вік на дату закінчення програми:
27років

Мінімальний строк страхування:
1 рік

Мінімальна страхова премія:
Якщо ВI обрано з програмою страхування основних ризиків E, PEAD (п. 4.1. заяви про страхування), мінімальна страхова премія по ВI розраховується відповідно до встановленого мінімального розміру страхової суми для даної програми, а мінімальна страхова премія по пакету становить 4 000 грн., з яких мінімум 30% за програмами страхування додаткових ризиків.  Якщо ВI обрано з програмою страхування основних ризиків TERM зі страховою сумою 50 грн. (п. 4.2. заяви про страхування), мінімальна страхова премія по ВI розраховується відповідно до встановленого мінімального розміру страхової суми для даної програми, а мінімальна страхова премія по пакету складає 500 грн. для дорослих, 400 грн. для дітей та 250 грн. при груповому страхуванні.

Максимальна страхова премія:
Розраховується згідно максимальному розміру страхової суми, встановленої для даної програми

Мінімальна страхова сума:
7 500 грн.

Максимальна страхова сума:
250 000 грн.

Право на Негарантований Бонус (Додатковий Інвестиційний Дохід):
не надається

Положення про індексацію:
Застосовується, крім випадків, коли ВІ купується з програмою страхування основних ризиків TERM, обраною в п.4.1. заяви про страхування

Викупна сума:
відсутня

Автоматичний кредит:
не надається

Податкова знижка:
не надається