Skip Navigation

Постійна непрацездатність – НВ на транспорті

Нещасний випадок – це випадкові, зовнішні, насильницькі, раптові, не спричинені навмисно події, що стались протягом строку дії Договору Страхування та спричинили тяжке тілесне ушкодження або травму Застрахованій Особі, в результаті яких вона загинула, є тимчасово або постійно, повністю чи частково непрацездатна, потребує госпіталізації.

Програма страхування PI traffic

Постійна непрацездатність внаслідок нещасного випадку на транспорті

Вступний вік:
Від 0 до 17 років

Максимальний вік на дату закінчення програми:
27 років

Мінімальний строк страхування:
1 рік

Мінімальна страхова премія:
Якщо PI Traffic обрано з програмою страхування основних ризиків E, PEAD        (п. 4.1. заяви про страхування), мінімальна страхова премія по PI Traffic розраховується відповідно до встановленого мінімального розміру страхової суми для даної програми, а мінімальна страхова премія по пакету становить 4 000 грн., з яких мінімум 30% за програмами страхування додаткових ризиків. Якщо PI Traffic обрана з програмою страхування основних ризиків TERM зі страховою сумою 50 грн. (п. 4.2. заяви про страхування), мінімальна страхова премія по PI Traffic розраховується відповідно до встановленого мінімального розміру страхової суми для даної програми, а мінімальна страхова премія по пакету складає 500 грн. для дорослих, 400 грн. для дітей та 250 грн. при груповому страхуванні.

Максимальна страхова премія:
не обмежена

Мінімальна страхова сума:
Якщо PI Traffic обрана з програмою страхування основних ризиків E, PEAD (п. 4.1. заяви про страхування), то страхова сума по ній повинна дорівнювати або перевищувати страхову суму за програмою страхування основних ризиків. Якщо PI Traffic обрано з програмою страхування основних ризиків TERM зі страховою сумою 50 грн. (п. 4.2. заяви про страхування), то мінімальна страхова сума по ній становить 50 000 грн.

Максимальна страхова сума:
не обмежена

Право на Негарантований Бонус (Додатковий Інвестиційний Дохід):
не надається

Положення про індексацію:
Застосовується, крім випадків, коли PI Traffic  купується з програмою страхування основних ризиків TERM, обраною в п.4.1. заяви про страхування

Викупна сума:
відсутня

Автоматичний кредит:
не надається

Податкова знижка:
не надається