Skip Navigation

Невигадані історії наших клієнтів

Історії наших клієнтів – це історії підтримки, поваги, вдячності, довіри, любові та захисту. Це історії, що стали реальністю завдяки рішенням, які зробив кожен з героїв у минулому. Але завдяки цим рішенням їхні долі змінилися на краще

Життєві прикрощі не є проблеми

Відео-історія про фінансову підтримку від компанії МетЛайф у випадку травм побутових, дитячих та травм, отриманих внаслідок ДТП. Наші герої – звичайні люди, зі своїми уподобаннями, хоббі, звичками. Вони розповідають про власні життєві пригоди – побутові випадковості, які можуть статися чи не з кожним. І в кожній пригоді поряд з нашими героями завжди був надійний партнер, завдяки якому витрати родин, понесені за лікування та реабілітацію після отриманих травм, не стали неочікуваним тягарем для сімейних бюджетів. Навпаки – родини відчувають фінансову впевненість та захищеність.

Дякуємо нашим героям за їх відверті розповіді, розуміння фінансової відповідальності перед родиною та приклад, який варто наслідувати.

Застереження: будь-яке копіювання даного відео заборонено авторським правом, окрім гіперпосилання на цю сторінку

На перехресті паралельних світів: турбота до нескінченності

Історією родини, яка подорожує життям разом з MetLife. На жаль, це дуже сумна історія, адже частіше за все наша допомога потрібна у найскладніших ситуаціях. Але водночас вона дуже світла – адже це розповідь про справжню батьківську любов і турботу, що завжди залишаються з дитиною. Навіть коли тата вже немає поруч. Втрата батька, чоловіка, брата… Раптова і безглузда. У таку втрату дуже важко, майже неможливо повірити. Про неї дуже складно говорити без сліз та відчаю – навіть коли минають довгі місяці. Проте, попри гірку втрату, родина не втратила найголовнішого – відчуття батьківського піклування та захищеності, яке батько зміг залишити своїм дівчаткам. Справжній чоловічий вибір. Турбуйтеся про коханих. Бережіть життя. І пам’ятайте, що MetLife завжди подорожує життям разом з тими, про кого Ви дбаєте.

Застереження: будь-яке копіювання даного відео заборонено авторським правом, окрім гіперпосилання на цю сторінку.

З любов'ю до життя. Історія перерваного кохання

Що таке щастя? Бути разом з коханим. Виростити та виховати двох чудових дітей. Подорожувати життям, щоосені їздити в Одесу та милуватися морем, сонцем… Саме так довгий час час складалося життя нашої клієнтки, лікаря-кардіолога, люблячої жінки та мами. Ще зовсім молодої і гарної.

На жаль, у будь-якій історії бувають дуже складні моменти. Спочатку – онко-діагноз у чоловіка, а потім – ще один, вже у самої героїні. На ще більший жаль, ця історія стала історією перерваного кохання… Та ми сподіваємось, що її продовження буде щасливим настільки, наскільки це можливо після втрати. Адже финансовий захист від MetLife допоміг жінці отримати потрібне лікування і пережити найбільш складний період її життя.

Застереження: будь-яке копіювання даного відео заборонено авторським правом, окрім гіперпосилання на цю сторінку.

Батьківська турбота. Історія зразкового піклування

Справжня турбота про своїх дітей – це подарунок, цінність якого можна оцінити лише з плином років. Якщо ви понад усе хотіли б забезпечити своїх дітей в момент, коли вони стають дорослими та роблять перші самостійні кроки у житті, то досвід батька, який завчасно спланував інвестиції у власного сина, буде вам у нагоді.

Дивіться та приймайте правильні рішення для забезпеченого майбутнього ваших дітей.

Застереження: будь-яке копіювання даного відео заборонено авторським правом, окрім гіперпосилання на цю сторінку.