Skip Navigation

МетЛайф у світі

Історія 5 поколінь

MetLife у світі – це історія фінансової надійності та стабільності, яка розпочалась у 1868 році, за час якої ми допомагали людям отримати більше від тих можливостей, які надає життя. Це найбільша компанія із страхування життя в США, що посідає провідні позиції на більш ніж 20 ринках страхування в Європі, Азії, Латинській Америці та Близькому Сході. У міру того, як ми розширюємо свою присутність на глобальному ринку, наш фокус залишається незмінним – це майже 100 мільйонів клієнтів, яким ми надаємо продукти та послуги, фінансову впевненість та бренд, якому довіряють.

MetLife – це визнаний лідер в корпоративному страхуванні, який поєднує в собі знання локального ринку з глобальними можливостями.

MetLife є співзасновником міжнародного страхового пулу MAXIS Global Benefits Network (Максіс Глобал Бенефітс Нетворк) 1 — провідного пулу в корпоративному страхуванні, що працює більш ніж в 100 країнах.

MetLife пропонує компаніям та індивідуальним клієнтам широкий вибір страхових продуктів, що включають в себе страхування життя та здоров’я, накопичувальні та пенсійні плани.

MetLife працює на ринках більш ніж 40 країн, в половині з яких займає перші місця в рейтингах страховиків.

Рейтинг фінансової надійності для Metropolitan Life Insurance Company2:

A.M. Best Company - A+, Fitch Ratings - AA-, Moody's Investors Service - Aa3, Standard & Poor's  AA-

 

1 MAXIS Global Benefits Network (MAXIS GBN) — це мережа ліцензованих страхових компаній-членів MAXIS. MAXIS GBN (Максіс ГБН) не є страховою компанією.

Лише страхові компанії-члени MAXIS надають послуги страхування. Metropolitan Life Insurance Company (Метрополітан Лайф Іншуранс Компані), що базується в Нью-Йорку, є членом MAXIS GBN і має ліцензію на ведення страхового бізнесу в Нью-Йорку. Інші компанії-члени MAXIS не мають ліцензії і дозволи на діяльність в Нью-Йорку, а їх поліси і договори не були схвалені Інспектором фінансових послуг Нью-Йорка і не регулюються законами штату Нью-Йорк.

2 Рейтинги подано станом на 31 січня 2023 року. Рейтинги Metropolitan Life Insurance Company відображають фінансову надійність і можливості виплат за страховими випадками. Moody's Investors Service (Муді'с Інвесторс Сервіс), Standard & amp; Poor's Ratings Services (Стандард енд Пур'с Рейтинг Сервісис), A.M. Best Company, Inc. (А.М. Бест Компані Інк.), Fitch Ratings (Фітч Рейтінгс).