Skip Navigation

Міжнародне співробітництво

Переваги від партнерства MetLife із провідними глобальними страховими пулами

Завдяки тому, що MetLife є провайдером страхового пулу Maxis Global Benefits Network (далі Maxis GBN), премія за договорами страхування, укладеними в Україні, може бути включена в цей міжнародний пул.

Мережа Maxis GBN організована в 1998 році і працює більш ніж в 100 країнах, займаючи провідніі позиції на ключових для MetLife ринках, включаючи країни Східної Європи.

MAXIS GBN – лідер серед глобальних страхових пулів, адже це:

  • ДОСВІД: Лідерство у роботі з кептивними компаніями та 60-річний досвід у пулівських програмах з широкими локальними можливостями
  • МАСШТАБ: Стандартизований підхід до оцінки ризиків на глобальному та локальному рівні, єдині стандарти звітності.
  • ПЕРЕВАГИ: Один контакт забезпечує доступ до трирівневої структури менеджменту пула – глобальної, регіональної та локальної.

Виходячи з цього клієнт отримує:

  • Подвійний контроль – якість програм і послуг, що надаються МетЛайф, контролюється як страховиком в Україні, так і на рівні головного офісу компанії.
  • Можливість застосування пільгової тарифікації завдяки оцінці ризику сукупно по всім країнам, які беруть участь в пулі.
  • Робота зі страховиком, для якого клієнтоорієнтованість – стратегічна ініціатива компанії, процес, в який залучений кожен співробітник від рядового фахівця до вищого керівництва.

Дякуємо нашим Партнерам за виявлену довіру до MetLife Україна, а також за взаємовигідне співробітництво з нашою компанією!

 

 

 

Компанія JTI є виробником тютюнових виробів в Україні і входить до складу групи компаній Japan Tobacco International (штаб-квартира у м. Женева), міжнародного тютюнового бізнесу групи компаній Japan Tobacco (штаб-квартира у м. Токіо). Компанія веде діяльність в Україні з 1993 р. У центральному офісі в Києві, регіональних офісах по всій країні та на фабриці у м. Кременчук (Полтавська обл.) працює близько 1000 співробітників. JTI Україна – найбільший японський інвестор в Україні з обсягом капітальних інвестицій протягом останніх років більше ніж 320 млн. дол. США. Входить до числа десяти найбільших платників податків у країні.

 

 

Компанія 3М – багатопрофільна інноваційна транснаціональна корпорація зі столітньою історією успіху. Компанія виробляє тисячі унікальних продуктів і займає лідерські позиції в багатьох галузях – від матеріалів для охорони здоров‘я до товарів для дому та офісу. У всьому світі 3М допомагає компаніям та людям досягати успіху кожного дня. Водночас роблячи внесок у справжній глобальний сталий розвиток шляхом захисту навколишнього середовища, корпоративної соціальної відповідальності та економічного прогресу. 3М застосовує наукові знання, щоб реально змінити життя кожної людини у всьому світі.

 

    

 

Компанія Global Bilgi була створена в 1999 році, в складі групи компаній Turkcell. Global Bilgi є провідним центром з управління взаємовідносинами з клієнтами. У компанії працює більше ніж 13 тисяч співробітників, обладнано 8,500 місць у 20 філіях, 15 з яких знаходяться в Туреччині і 4 в Україні. В Україні свою діяльність Global Bilgi почала в жовтні 2008 року і на сьогоднішній день в компанії працює більш ніж 800 співробітників. Операційні центри Global Bilgi розташовані в чотирьох містах – Києві, Дніпрі, Сумах і Харкові.

 

Детальніше про умови страхування юридичних осіб

Тел. 044 498 40 45

Corporate@metlife.ua