Skip Navigation

Зв'язатись з нами

Прагнучи, щоб Ви завжди могли легко задати питання або залишити відгук чи скаргу, ми зробили більш зручною форму для зворотного зв’язку з компанією на нашому сайті.

УВАГА!

На час строку дії воєнного стану офіс не здійснює прийому відвідувачів.

Усі запити та відповіді надаються дистанційно

Споживачам з числа людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення послуги надаються з урахуванням політики андерайтингу. До завершення воєнного стану, консультування щодо надання таких послуг проводиться у режимі онлайн або за телефоном 0 800 305 301 (Безкоштовно на території України для усіх операторів українського зв’язку) або тел. +38 (044) 494 13 43/44

Зв'яжіться з нами одним із способів:

тел. 0 800 305 301 (Безкоштовно на території України для усіх операторів українського зв’язку) +38 (044) 494 13 43/44   Електронна пошта: office@metlife.ua; 01032, Україна, м. Київ, вул. Жилянська, 110, БЦ «Карат»

Зв’язатись з представником Власної Агентської Мережі

У цьому розділі ви можете ознайомитися з переліком власної мережі агенцій MetLife Україна

Задати питання або подати документи в компанію

Тут можна задати будь-яке запитання стосовно роботи компанії МетЛайф та умов договору страхування життя.

 

Якщо вам треба внести зміни у діючий поліс або подати заяву про страховий випадок, достатньо заповнити цю форму та додати необхідні документи

Залишити відгук або пропозицію

Ми цінуємо думку кожного, оскільки це дає можливість постійно бути інформованими щодо потреб наших клієнтів (потенційних чи існуючих), тому для нас надзвичайно важливо отримувати зворотній зв'язок.

Залишити скаргу

Ми прагнемо надавати нашим Клієнтам найвищий рівень якості обслуговування, тому у разі незадоволення якістю послуг, роботою співробітників або наданим сервісом, нам важливо вчасно отримувати інформацію для негайного реагування та застосування всіх можливих мір для вирішення подібних питань.