Skip Navigation

Покриття на випадок зараження вірусом COVID-19

Шановні Клієнти Індивідуального каналу продажів!

Останнім часом почастішали запитання від вас стосовно дії страхового покриття на випадок розладу здоров’я або смерті в результаті зараження вірусом COVID-19. У зв’язку з цим, інформуємо Вас щодо дії страхового покриття в розрізі програм страхування ПрАТ «МетЛайф».

Перш за все, звертаємо увагу, що вірус COVID-19 класифікується як захворювання, тому перелічуємо ті програми страхування ПрАТ «МетЛайф», які передбачають страхове покриття на випадок госпіталізації/хірургічного втручання/одужання або смерті внаслідок захворювання:

E «Страхування на випадок смерті або дожиття».

PE «Страхування на випадок смерті або дожиття на певний строк або до певного віку».

PEAD «Страхування на випадок смерті або дожиття на певний строк або до певного віку з виплатою подвійної страхової суми у випадку смерті внаслідок нещасного випадку».

TERM/TR «Страхування на випадок смерті».

H/S/C-as «Страхування на випадок госпіталізації/хірургічного втручання/тимчасової непрацездатності внаслідок хвороби або нещасного випадку».

ВАЖЛИВО! Спостереження (обсервація) або карантин здорової людини, що не має симптомів або погіршення стану здоров’я, не розглядаються як госпіталізація в контексті виплат на випадок госпіталізації/хірургічного втручання/тимчасової непрацездатності (H/S/C-as).

Загалом, виплати з причини зараження вказаним вище вірусом жодним чином не відрізняються від виплат на випадок будь-яких інших захворювань. Страхове покриття діє в межах та на умовах програм страхування, що входять до Договору Страхування. Жодних особливих умов щодо обмежень дії страхового покриття на випадок зараження вірусом COVID-19 або будь-якими іншими вірусами компанією МетЛайф не встановлено.

З повагою,

ПрАТ «МетЛайф»

19.03.2020