Skip Navigation

Власна агентська мережа ПрАТ "МетЛайф"

У цьому розділі ви можете ознайомитися з інформацією про Власну Агентську мережу ПрАТ "МетЛайф" 

Нижче Ви зможете ознайомитись з інформацією про Страхових Агентів (канал Власної Агентської Мережі ПрАТ "МетЛайф"), надання якої є обов'язковим до укладення Клієнтом Договору Страхування відповідно до частини першої статті 88 Закону України «Про страхування»

Власна агентська мережа ПрАТ «МетЛайф» представлена страховими агентами – фізичними особами та фізичними особами - підприємцями. Додатково до послуг страхового агента, вони можуть виконувати функції менеджерів юнітів та менеджерів агенцій відповідно до укладених договорів з ПрАТ «МетЛайф».

Всі страхові агенти, зазначені нижче, мають чинний  договір про надання послуг страхового агента, згідно з яким вони за погоджену винагороду, за дорученням та в інтересах ПрАТ «МетЛайф» уповноважені здійснювати частину діяльності з реалізації страхових продуктів ПрАТ «МетЛайф», зокрема:

  • надавати потенційному клієнту безоплатну індивідуальну консультацію щодо умов страхових продуктів, які пропонуються Страховиком, та рекомендації (пропозиції), який страховий продукт максимально відповідає вимогам та потребам клієнта у страхуванні;
  • забезпечувати потенційного клієнта доступною та вичерпною інформацією про страховий продукт, про умови Договорів Страхування, про Страховика та про себе;
  • повідомляти потенційному клієнту про розміщення інформації для клієнтів на веб-сайті Страховика www.metlife.ua згідно з вимогами Статті 7 Закону України «Про фінансові послуги та фінансові компанії»;
  • здійснювати первинну ідентифікацію та верифікацію потенційного клієнта;
  • збирати необхідні документи з метою виконання вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»;
  • передавати Страховику підписану потенційним клієнтом заяву на страхування для розгляду і укладання Страховиком відповідного договору страхування;
  • протягом всіх років дії договору страхування підтримувати зв’язок з клієнтом та надавати послуги, пов’язані з договором страхування.

Номери запису в Реєстрі посередників, сторінка в мережі Інтернет з посиланням на Реєстр посередників для перевірки факту реєстрації наразі відсутні відповідно  до  п.1 та п.7 Перехідних  положень  Закону  України «Про  страхування» №1909- IX від 18.11.2021 р.

Страхові агенти зобов’язані надавати клієнтам індивідуальні консультації щодо умов страхового продукту та рекомендації, який страховий продукт максимально відповідає вимогам і потребам клієнта у страхуванні життя, крім випадків, коли клієнт відмовився від надання такої консультації та рекомендацій.

Страхові агенти відповідно до договору про надання послуг страхового агента, реалізують виключно страхові продукти ПрАТ «МетЛайф», Ліцензія Нацкомфінпослуг №АЕ 284405 від 13.03.2014 року (переоформлена) на здійснення діяльності з добровільного страхування життя.

Індивідуальний податковий номер платника ПДВ: 321099026596

Код ЄДРПОУ: 32109907

IBAN: UA483510050000026505502136200, АТ «Укрсиббанк» BNP Paribas Group

Юридична адреса та адреса для кореспонденції: вул. Жилянська, 110, м. Київ, 01032, Україна

Телефон: +38044 494 13 43

Електронна пошта: office@metlife.ua

Веб-сайт: www.metlife.ua

Назви посад та прізвища керівників: https://www.metlife.ua/about-us/company-management/

Жоден страховий агент не є власником істотної участі в ПрАТ «МетЛайф».

Страховий агент отримує винагороду за реалізацію виключно від ПрАТ «МетЛайф», чиї послуги страхування життя реалізуються, у відсотковому значенні від розміру страхової премії за укладеними договорами страхування.

Оплата послуг страхового агента безпосередньо клієнтом НЕ здійснюється.

Після укладення договору страхування клієнт не зобов’язаний сплачувати будь-які інші платежі, крім страхової премії у розмірі та у строки, визначені сторонами у договорі страхування.

Клієнтам, чиї договори страхування укладаюся або супроводжуються у власній агентській мережі ПрАТ «МетЛайф», гарантовані всі механізми захисту прав споживачів фінансових послуг, передбачені законодавством України та встановлені практикою, в тому числі, через:

  • подання скарги ПрАТ «МетЛайф». На головній сторінці веб-сайту ПрАТ «МетЛайф» міститься розділ «зв‘язатися з нами», який, зокрема, передбачає форму «залишити скаргу» https://www.metlife.ua/contactpage/ .

Скарги розглядаються  Департаментом з обслуговування клієнтів, який відповідає за належну оцінку, розгляд звернень у відповідності до законодавства та внутрішніх політик, процедур ПрАТ «МетЛайф».

  • звернення до Національного Банку України за адресою: 01061, м. Київ, вул. Інститутська, 9, за тел. 0 800 505 240,чи онлайн за адресою: nbu@bank.gov.ua або за формами звернення на сайті НБУ" https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection
  • звернення за судовим захистом у порядку, встановленому законодавством.

Адреса, за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг, та виключно ця адреса є адресою листування із будь-яких питань: 01032 м. Київ, вул. Жилянська, 110, ПрАТ «МетЛайф».

На час строку дії воєнного стану офіс не здійснює прийому відвідувачів. Усі запити та відповіді надаються дистанційно. Адреса поштової скриньки для електронного листування: office@metlife.ua.

Перелік Страхових Агентів Власної Агентської Мережі

Якщо Ви досі шукаєте справу свого життя, тоді ми запрошуємо Вас до нашої дружньої команди. В нас є цікаві пропозиції по співпраці для Вас.