У 2020 році компанія МетЛайф зміцнила лідерські позиції в Україні, зібравши понад 1,5 млрд страхових премій – рейтинг Insurance TOP

рейтинг Insurance TOP за результатами 2020 року

У 2020 році компанія МетЛайф зміцнила лідерські позиції в Україні, зібравши понад 1,5 млрд страхових премій – рейтинг Insurance TOP

Журнал Insurance TOP опублікував підсумки страхового ринку України за 2020 рік. У секторі life-страхування ПрАТ «МетЛайф» знову стала компанією №1 за всіма ключовими показниками ринкової діяльності.

Компанія завершила рік з рекордним результатом за обсягом страхових премій – 1 млрд 555 млн грн, що на 26% перевищує показник 2019 року. При цьому премії МетЛайф в 2020 році, згідно з даними НБУ, склали майже третину (31%) від сумарного обсягу премій всього ринку страхування життя України.

МетЛайф також лідирує в рейтингу Insurance TOP і за обсягом виплат. За 2020 рік компанія здійснила страхові виплати на суму понад 211,9 млн грн., що на 27% вище, ніж в 2019-му році. Це 33% від суми всіх виплат в масштабах українського ринку life-страхування. Понад 21 000 клієнтів МетЛайф отримали виплати за програмами захисту життя та здоров'я. Найчастішими причинами виплат були хірургічні втручання і травми – на їхню частку припало 53% всіх звернень.

Ще одним важливим підсумком 2020-го для МетЛайф в Україні стало посилення фінансової стійкості. Активи компанії зросли на 18,5% та досягли 3 млрд 935 млн грн. За цим показником страховик також займає I місце в галузевому рейтингу Insurance TOP.

У порівнянні з 2019 роком, компанія збільшила страхові резерви на 23% до 3 млрд 366 млн грн. Страхові резерви МетЛайф складають більше чверті (27%) сумарних резервів індустрії страхування життя в Україні.

Чистий прибуток компанії за підсумками 2020 року склав 171,9 млн грн.

«Результати МетЛайф ще раз підтверджують – успіх в страховому бізнесі найчастіше залежить не від зовнішніх обставин, а від роботи команди. Від її відданості своїй справі, сміливості та готовності рухатися вперед всупереч труднощам, – коментує підсумки року Інна Бєлянська, Голова Правління МетЛайф в Україні. – Я вдячна кожному співробітнику і партнеру нашої компанії за їхню неймовірну роботу. У 2020-му ми не просто розвивалися швидше за ринок. Ми зробили головне – забезпечили почуття впевненості та фінансової захищеності сотням тисяч наших клієнтів. І це – найважливіший результат, заради якого варто працювати та рости».

За даними Insurance TOP, вже більше 5 років ПрАТ «МетЛайф» залишається незмінним лідером за обсягом страхових премій та іншими ключовими показниками діяльності на ринку страхування життя в Україні.