Підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг та рейтинг фінансової надійності ПрАТ «МетЛайф»

Національне рейтингове агентство «Рюрік» оновило фінансові рейтинги ПрАТ «МетЛайф», підтвердивши їх на найвищому рівні.

Довгостроковий кредитний рейтинг позичальника за Національною шкалою підтверджено на рівні uaAAА, прогноз змінено на «в розвитку». Також агентство підтвердило рейтинг фінансової надійності (стійкості) страховика на рівні uainsAAА. Обидва рейтинги є найвищими з можливих – вони означають відповідно найвищу кредитоспроможність у порівнянні з іншими українськими позичальниками та  найвищу фінансову надійність у порівнянні з іншими українськими страховими компаніями.

Щоб визначити рейтинги, НРА «Рюрік» використало надану ПрАТ «МетЛайф» внутрішню інформацію та фінансову звітність за період 01.01.2019 – 01.12.2022 рр., а також публічну інформацію та власні бази даних.

Агентство встановило найбільш суттєві фактори, які впливають на рівень кредитний рейтинг позичальника та рейтинг фінансової надійності (стійкості) страховика.

Свідоцтва з присвоєння рейтингів

 

  • РЕЙТИНГ ФІНАНСОВОЇ НАДІЙНОСТІ СТРАХОВИКА

 

  • ДОВГОСТРОКОВИЙ КРЕДИТНИЙ РЕЙТИНГ ПОЗИЧАЛЬНИКА

 

 

Негативними визнані фактори, що пов’язані із війною. Як і в більшості інших компаній, діяльність ПрАТ «МетЛайф» є чутливою до впливу загальнополітичних, юридичних, регіональних та макроекономічних джерел ризику, наявних в Україні. Ескалація військової агресії російської федерації проти України з 24 лютого 2022 року негативно впливає на фінансові ринки та економіку в цілому, що може погіршити показники діяльності компанії.

 

Інформаційно:

Приватне АТ «МетЛайф» входить до складу провідної світової корпорації MetLife зі 155-річною історією. Компанія працює в Україні з 2002 року. Основні напрямки бізнесу – накопичувальне страхування життя, страхування від нещасних випадків та критичних захворювань, корпоративне страхування та банкострахування. Протягом останніх шести років МетЛайф є лідером українського ринку страхування життя за обсягами зібраних премій та виплат, активів та резервів, кількістю застрахованих. За підсумками 2022 року частка ринку life-страхування, яку займає компанія, перевищила 46%. 

НРА «Рюрік» – незалежна компанія, яка включена до Державного реєстру уповноважених рейтингових агентств. Предметом діяльності агентства є рейтингування (визначення кредитних рейтингів позичальників та їхніх окремих боргових інструментів) та надання інформаційно-аналітичних і консультаційних послуг у сфері рейтингування. НРА «Рюрік»  не пов'язана з жодним професійним учасником фінансового ринку і не має власних комерційних інтересів на ринку.