Skip Navigation

Важлива інформація

Щодо ФАКТИЧНОГО місцезнаходження на момент звернення в компанію

Просимо Вас під час заповнення заяви про страхування, заяви про розгляд страхового випадку, інших заяв до Компанії, вказувати адресу Вашого ФАКТИЧНОГО місцезнаходження на момент такого звернення.

Дана необхідність пов'язана із накладенням Сполученими Штатами Америки санкцій на так звані ДНР/ЛНР, які обмежують ведення діяльності з особами, що проживають на даних територіях. Оскільки територія дії санкцій достеменно не визначена, прохання за наявності надавати актуальну адресу проживання за межами Донецької та Луганської областей (з можливістю її підтвердження на запит Компанії).

Щодо податкових резидентів інших країн.

Інформуємо Вас, що згідно вимог чинного законодавства України*, починаючи з 01.07.2023 р. фінансові установи зобов’язані виявляти та збирати інформацію про осіб, які є податковими резидентами інших країн.

З метою виконання даних вимог, ПрАТ «МетЛайф» було внесено зміни в блок «Страхувальник» паперового бланку Заяви про страхування та у Форму-погодження електронної форми Заяви про страхування.

Враховуючи, що певний період часу в обігу будуть знаходитись паперові бланки Заяв про страхування без нових полів для зазначення податкового резидентства, Страхувальнику, який має податкове резидентство, відмінне від українського, необхідно:

1) На сайті ПрАТ «МетЛайф» в розділі «Бланки та форми заяв» завантажити, роздрукувати та заповнити бланк «Форма щодо податкового резидентства»;

або завантажити за посиланням: 

Форма щодо податкового резидентства до Заяви про страхування.

2) Додати підписаний бланк «Форма щодо податкового резидентства» до Заяви про страхування.

В разі заповненні електронної Заяви про страхування, прохання використовувати актуальну Форму-погодження, яка вже знаходиться на сайті ПрАТ «МетЛайф» у розділі «Бланки та форми заяв». Не використовуйте раніше завантажені та роздруковані форми!

* - Надання вказаної вище інформації вимагається Законом України № 2970-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо імплементації міжнародного стандарту автоматичного обміну інформацією про фінансові рахунки» (далі – Закон 2970-ІХ), який набрав чинності 28.04.2023.