Skip Navigation

Критичні захворювання

Страхування на випадок виникнення небезпечних для життя захворювань – критичних захворювань – передбачає одноразову прижиттєву виплату зазначеної в договорі страхової суми Застрахованій Особі при встановленні діагнозу або проведенні хірургічної операції за вказаними в договорі захворюваннями або станами

Працівники відчуватимуть Вашу підтримку

Умови страхування

Застраховані особи: Фізичні особи, які є постійними штатними співробітниками підприємства (Страхувальник). За згодою зі страховою компанією (Страховиком) підприємство (Страхувальник) має право заявити на страхування осіб, які не знаходяться в трудових відносинах зі Страхувальником, а виконує роботу за цивільно правовим договором.

Вік Застрахованих осіб: від 18 до 65 років. Умови страхування для осіб, вік яких більше 65-ти років, узгоджується індивідуально.

Мінімальна кількість Застрахованих осіб: Корпоративне страхування передбачає групу співробітників від 10 осіб.

Страхова виплата: здійснюється Страховиком в обумовлені договором строки на банківський рахунок Застрахованої особи (Вигодонабувача) після отримання документів, підтверджуючих настання страхового випадку.

Строк та межі дії: Комплексне корпоративне страхування співробітників діє 24 години на добу, 365 днів в рік по всьому світу (без виключення будь-яких територій).

Особливі умови:

  • Максимально широке покриття, яке дає можливість співробітникам та їхнім рідним відчувати себе фінансово захищеними практично в будь-яких ситуаціях.
  • Додаткова виплата в особливо тяжких випадках.
  • Комплексний підхід і рішення, націлені на надання допомоги клієнту в складних ситуаціях, пов'язаних зі здоров'ям та життям людини. Допомога в розробці та реалізації корпоративних програм, чіткий і якісний супровід корпоративних договорів.
  • Спеціальні тарифи та спрощений процес виплат при настанні страхового випадку.
  • Іменні пластикові поліси, наочні посібники та пам'ятки, тренінги та презентації корпоративної програми.
  • Варіанти періодичності сплати страхових премій без застосування підвищувальних коефіцієнтів (разова, квартальна, піврічна).
  • Після здійснення страхової виплати по одному з ризиків, інші ризики, які включені в програму страхування продовжує діяти і страхова сума по ним не зменшується.
  • Медичний або фінансовий андеррайтинг при стандартних умовах не застосовується.
  • Страхова виплата здійснюється протягом 10 днів з моменту отримання всіх необхідних документів.

Додатковою програмою може бути включена організація консультаційних послуг за програмою «Альтернативний діагноз» в провідних клініках США (спільно з організацією WorldCare), яка передбачає звернення Застрахованої особи за будь-яким діагнозом, який вказаний в програмі Критичні захворювання для отримання якісного консультативного висновку від фахівців спеціалізованих клінік США.

Умови страхового покриття можуть змінюватись в залежності від індивідуальних даних застрахованої особи, а також від взаємної домовленості сторін.

Подбайте про своїх працівників на випадок встановлення інвалідності у результаті нещасного випадку або хвороби

Детальніше про умови страхування юридичних осіб

Тел. 044 498 40 45

Corporate@metlife.ua