Skip Navigation

Захист у разі нещасного випадку для дорослих

Фінансова допомога у зв'язку із настанням нещасного випадку. Захистіть себе та найдорожчих людей від негативних наслідків нещасних випадків та отримайте гідну фінансову підтримку.

Надійний комплексний захист на випадок прикрих, але цілком ймовірних ситуацій в житті

Наше життя завжди сповнене неочікуваними та спонтанними подіями. У житті більшості з нас були моменти, миті, які міняли все, перевертали все життя, змінювали долю і радикально впливали на майбутнє. Хороші чи погані, щасливі чи ні, ці раптові події мають одне непорушне загальне — вони завжди відбуваються несподівано.

Ми не завжди можемо цьому запобігти, проте ми здатні захистити себе та найдорожчих людей від негативних наслідків нещасних випадків та забезпечити гідну фінансову підтримку. Маючи необхідні кошти, будь-яка людина може значно поліпшити своє здоров'я, відновити його, врятувати своє життя. 

Навіть в умовах, коли можливості лікарів і медичних установ обмежені їх матеріально-технічним забезпеченням, Ви отримуєте страховий захист, що дозволяє спокійно будувати плани на майбутнє, робити накопичення. 

МетЛайф, світовий лідер і компанія, яка започаткувала в історії приклад масового страхування від нещасного випадку, пропонує найкращі рішення, які надають надійний страховий захист від будь-якого негативного зовнішнього впливу, та допомагають у вирішенні фінансових проблем, пов'язаних з погіршенням стану здоров'я, хворобами та їх лікуванням, зберігаючи при цьому звичний рівень життя і компенсуючи витрати на лікування клієнта.

 

PI
Програма страхування PI

Постійна непрацездатність внаслідок нещасного випадку

 
PI traffic
Програма страхування PI traffic

Постійна непрацездатність внаслідок нещасного випадку на транспорті

 
ВВВ
Програма страхування ВВВ

Переломи та/або опіки внаслідок нещасного випадку

 
Програма страхування BI

Тілесні ушкодження внаслідок нещасного випадку