Skip Navigation

Дострокове припинення договору

Раді, що Ви завітали на дану сторінку!

Маємо надію, що наступна інформація допоможе Вам прийняти зважене рішення.

За Вашим Договором довгострокового страхування життя (надалі - Договір) наразі Компанією ще не отримано черговий страховий внесок. В разі не отримання оплати у термін, зазначений у надісланому Вам повідомленні, дію Договору буде достроково припинено.

У РАЗІ ДОСТРОКОВОГО ПРИПИНЕННЯ ДІЇ ДОГОВОРУ, ВАМ, ЯК СТРАХУВАЛЬНИКУ, БУДЕ ВИПЛАЧЕНО:

  • Викупну суму, розмір якої вказано на звороті Страхового поліса на кожну річницю, за мінусом можливої суми заборгова­ності (наприклад, кредит на сплату страхової премії та відсотки за ним). Звертаємо увагу, що Викупна сума є меншою за суму страхових премій, сплачених протягом дії договору.
  • Суми Додаткового Інвестиційного Доходу та Спеціального Фонду Індексації, якщо такі є відповідно до умов договору.

*Розмір належної випла­ти буде зменшений на суму податків, передбачених чинним законодавством України.

Після виплати Викупної Суми Договір втрачає силу і не підлягає поновленню.

Але наразі Ви ще маєте нагоду зберегти Договір чинним. Тому перед прийняттям остаточного рішення хочемо звернути Вашу  увагу на переваги, що надасть Вам діючий Договір, а саме:

  • Можливість накопичити капітал, який може бути використаний як основа для важливої покупки (наприклад житла чи автомобіля), чи для початку нової справи (нового бізнесу), чи для підтримки вже існуючої справи (бізнесу), або  переданий нащадкам.
  • Можливість накопичити капітал, що гарантуватиме гідну фінансову підтримку на пенсії.
  • Створення капіталу відбувається поступово, періодично, протягом тривалого терміну шляхом перерахування  невеликої  суму коштів, які інвестуються компанією та постійно збільшуються за рахунок інвестиційного доходу.
  • Існує додатковий захист від інфляції за допомогою опції індексації.

Отримати детальну консультацію щодо збереження Договору довгострокового страхування життя на діючих умовах (із збереженням права на індексацію) Ви можете, заповнивши та надіславши форму для зворотного зв’язку – спеціаліст ПрАТ «МетЛайф зателефонує Вам найближчим часом.