Skip Navigation

Конвертація договору

Раді, що Ви завітали на дану сторінку!

Маємо надію, що наступна інформація допоможе Вам прийняти зважене рішення.

За Вашим Договором довгострокового страхування життя (надалі - Договір) наразі Компанією ще не отримано черговий страховий внесок. В разі не отримання оплати у термін, зазначений у надісланому Вам повідомленні, Договір буде конвертовано (переведено у статус повністю сплаченого).

Конвертація договору довгострокового страхування життя (набуття статусу сплаченого) відбувається автоматично в разі несплати чергового страхового внеску протягом 90 днів від належної дати сплати.

Після конвертації Договору:

  • Страхувальник припиняє сплачувати чергові страхові внески;
  • Страхова сума за програмою страхування основних ризиків зменшується відповідно до роз­мірів, зазначених в таблиці, що міститься на звороті Страхового поліса;
  • Всі програми страхування додаткових ризиків припиняють свою дію;
  • Страхувальнику виплачується належна йому сума Спеціального Фонду Індексації (за його наявності);
  • Положення про індексацію припиняється, тобто Страхувальник втрачає право на проведен­ня індексації;
  • Додатковий Інвестиційний Дохід продовжує нараховуватися та буде виплачений після закінчення строку дії Договору довгострокового страхування життя.

За конвертованими Договорами, за якими Страхувальнику була здійснена випла­та Спеціального Фонду Індексації, поновлення страхового захисту можливе протягом 2-х років з моменту конвертації за умови сплати всіх несплачених страхових внесків, але лише за умови припинення дії «Положення про індексацію» (в подальшому індексація страхових премій буде неможлива).

Отримати детальну консультацію щодо збереження Договору довгострокового страхування життя на діючих умовах (із збереженням права на індексацію) Ви можете, заповнивши та надіславши форму для зворотного зв’язку – спеціаліст ПрАТ «МетЛайф зателефонує Вам найближчим часом.