Skip Navigation

Захист прав споживачів

Механізми захисту прав споживачів та інша інформація відповідно до законодавства про фінансові послуги

ЗА ПОСИЛАННЯМ 

Клієнтам ПрАТ «МетЛайф» (надалі – Компанія) гарантовані всі механізми захисту прав споживачів фінансових послуг, передбачені законодавством України та встановлені практикою

 

Споживачам з числа людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення послуги надаються з урахуванням політики андерайтингу. До завершення воєнного стану, консультування щодо надання таких послуг проводиться у режимі онлайн або за телефоном Компанії.

Подання скарги

На головній сторінці вебсайту Компанії міститься розділ «Зв‘язатися з нами», який, зокрема, передбачає форму «Залишити скаргу» 

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СКАРГИ

Ми прагнемо надавати нашим Клієнтам найвищий рівень якості обслуговування, тому у разі незадоволення якістю послуг, роботою співробітників або наданим сервісом, нам важливо вчасно отримувати інформацію для негайного реагування та застосування всіх можливих мір для вирішення подібних питань.

 

Звернення до Національного Банку України

 за адресою:

01061, м. Київ, вул. Інститутська, 9, за тел. 0 800 505 240,

чи за онлайн адресою nbu@bank.gov.ua

Порядок сплати податків і зборів

 

 Стаття 170.8 Податкового кодексу України (ПКУ) регулює оподаткування доходів, отриманих за Договорами довгострокового страхування життя. Податковим агентом одержувача виплати чи викупної суми є страхова компанія, яка здійснює нарахування страхової виплати чи викупної суми за Договором довгострокового страхування життя. Отже, здійснюючи оподаткування страхових виплат та викупних сум, страхова компанія діє виключно як податковий агент, який зобов’язаний нараховувати, утримувати та сплачувати податок з доходів фізичних осіб до бюджету за рахунок платника податку, а також нести відповідальність за порушення норм ПКУ. Страхові виплати та виплати викупних сум оподатковуються за такими ставками та в такому порядку:

ПОДАТКИ ТА ЗБОРИ

Наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем:

Відповідно до ч.3 ст. 30 Закону України «Про страхування» до гарантійного фонду страховика належить додатковий та резервний капітал, а також сума нерозподіленого прибутку. Зазначені показники містяться у розділі Власний капітал  звіту про фінансовий стан Компанії, що оприлюднюється, в тому числі, у складі аудиторського звіту.

Додатково, Компанія гарантуючи високий рівень платоспроможності, розміщує підтверджену фінансову звітність на вебсайті https://www.metlife.ua/about-us/reports/annual-reports/

та статистику здійснених страхових виплат за укладеними договорами страхування Компанії https://www.metlife.ua/about-us/monthly-payments-statistics/

Договори про надання фінансових послуг:

ПрАТ «МетЛайф» укладає договори на підставі Правил страхування, що становлять невід‘ємну частину будь-якого із договорів страхування Компанії, і визначають обсяг страхування, умови укладання договорів і здійснення страхових виплат, та розміщені на сайті у відповідному розділі за посиланням:

ПРАВИЛА КОМПАНІЇ

  • Відповідно до потреб клієнтів, договори існують і укладаються  за різними формами та шляхами укладення залежно від страхових продуктів, а також каналів їх просування.

Договори страхування, які укладаються за посередництвом фінансових установ, є договорами приєднання, та розміщені у підрозділі «Клієнтам банкострахування» розділу «Наші партнери та канали продажів», які розміщені, відповідно, щодо кожного із партнерів Компанії: за посиланням

 

Адреса, за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг

ПрАТ «МетЛайф» здійснює діяльність за адресою місцезнаходження – головного офісу

01032 м. Київ, вул. Жилянська, 110

виключно ця адреса є адресою листування із будь-яких питань.

Адреса головного офісу оприлюднюється у державних реєстрах і зазначена на вебсайті та доводиться до відома клієнтам у документах, що складають договір страхування. На час строку дії воєнного стану офіс не здійснює прийому відвідувачів. Усі запити та відповіді надаються дистанційно.

 

Адреса поштової скриньки для електронного листування: office@metlife.ua

Залишились питання?

Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом