Skip Navigation

Страхова подія

У цьому розділі ми намагалися максимально докладно описати процес подачі заяви на страхову виплату та список документів, які знадобиться зібрати і надати в компанію

У цьому розділі ми намагалися максимально докладно описати процес подачі заяви на страхову виплату та список документів, які знадобиться зібрати і надати в компанію

Увага!

1. Всі документи щодо страхових випадків, що сталися на території України, повинні бути оформлені належним чином. Це означає, що усі копії медичних документів засвідчуються медичними установами, а решта документів - органами, що їх видають (Поліція, Прокуратура, РАГС, суд тощо), або нотаріусом.

2. Всі документи щодо страхових випадків, що сталися за межами України, повинні бути видані та засвідчені установами, що знаходяться на визнаних Україною територіях. ПрАТ «МетЛайф» приймає до розгляду документи, якщо:

• Вони складені на офіційних бланках установ та/або організацій, що їх видали, включаючи рахунки-фактури щодо оплати медичних послуг (за їх наявності) та/або

• Вони містять печатки установ та/або організацій, що їх видали, включаючи рахунки-фактури щодо оплати медичних послуг (за їх наявності).

 

ПрАТ «МетЛайф» залишає за собою право:

• Зробити офіційний запит до медичної установи за межами України з метою отримання інформації щодо обставин та наслідків страхового випадку та/або

• Вимагати від Клієнта проходження обстеження в довіреному медичному закладі на території України для підтвердження діагнозу (за рахунок компанії МетЛайф).

•  Якщо випадок стався за межами України, і Ваші документи оформлені мовою, іншою ніж українська, такі документи мають бути надані у вигляді легалізованих перекладів, засвідчених апостилем.

 

З метою зручного та швидкого опрацювання Вашого звернення, будь-ласка, уважно виконуйте вище зазначені рекомендації, інакше, розгляд Вашого звернення може бути відстрочено (або ймовірно прийняте рішення про відмову у розгляді випадку та/або здійсненні страхової виплати).