Skip Navigation

Захист для жінок у разі серйозної хвороби

Повноцінна фінансова підтримка в разі постановки онко-діагнозу при захворюванні жіночих органів та в разі критичних жіночих ризиків.

Фінансова допомога у разі серйозної хвороби у жінок

Однією з ключових проблем, з якою стикаються жінки в процесі лікування – доступ до лікування. На жаль, сучасні методи лікування, рідко можуть на 100% забезпечити жінку в рамках існуючої системи державної безкоштовної охорони здоров'я в Україні. Тому пацієнткам та їх близьким часто доводиться вдаватися до пошуку додаткових фінансових коштів для отримання доступу до сучасної та високоефективної медичної допомоги. Фінансова підтримка є важливою умовою для успішного лікування і одужання, адже щоб перемогти хворобу, лікування повинно бути своєчасним і ефективним.

Компанія "МетЛайф" дає можливість кожній українській жінці від 18 до 60 років отримати гарантії повноцінної фінансової підтримки в разі постановки онко-діагнозу при захворюванні жіночих органів та в разі критичних жіночих ризиків. Таким фінансовим захистом за останні 2 роки скористалися більше 70 000 українок, а компанія підтримала понад 20 ініціатив щодо інформування жінок про профілактику раку жіночих органів, його сучасне лікування та реабілітацію після захворювання.

FC
Програма страхування FC

Страхування на випадок діагностування раку жіночого органу та госпіталізації в зв’язку з раком жіночого органу

ДЕТАЛЬНІШЕ

 
CFB
Програма страхування CFB

Страхування на випадок критичних жіночих ризиків