Skip Navigation

Спеціальні пропозиції

Акційні пропозиції для клієнтів, які вже мають поліс страхування життя ПрАТ «МетЛайф»
Особливі пропозиції від ПрАТ «МетЛайф»
Страховий захист для дітей Collapsed Expanded

Впродовж тривалого часу в ПрАТ «МетЛайф» розробляли нову програму страхового захисту для дітей в Україні. Ми прагнули створити продукт, що надавав би широке та всебічне страхове покриття у нашій країні і, таким чином, гарантував би спокій та психологічний комфорт батькам, які придбають його для своїх дітей.

Результатом довготривалої праці стало створення унікальної для України програми — страхування на випадок 20 критичних захворювань дитини. Перш за все, ми хочемо запропонувати її тим, хто вже піклується про свою дитину разом з ПрАТ «МетЛайф». Саме для таких клієнтів ми розпочали спеціальну кампанію лояльності. Її мета — надати нову програму дітям, що вже є застрахованими у ПрАТ «МетЛайф».

Переваги:

  • Страхування на випадок 20 критичних захворювань дитини
  • 300 000 гривень — страхова сума за програмою
  • Вартість спеціальної пропозиції — 725 грн. на рік (з постійною знижкою 20% від стандартного тарифу)
Страховий захист для дорослих Collapsed Expanded

Значна кількість клієнтів, на жаль, не має достатнього страхового покриття на випадок смерті або непрацездатності внаслідок нещасного випадку. Такі програми хоча й входять до базових умов страхового захисту, але іноді рівень страхового покриття за ними є занадто низьким, а отже — недостатнім.

Тому ми пропонуємо Вам скористатися особливою пропозицію від ПрАТ «МетЛайф» та збільшити Страхові Суми за програмами «Смерть внаслідок нещасного випадку» та «Постійна втрата працездатності внаслідок нещасного випадку» на 250 000 гривень.

Переваги:

  • У разі смерті внаслідок нещасного випадку рідні та близькі отримають 250 000 грн. додатково до всіх інших виплат за полісом
  • У разі постійних наслідків травм ПрАТ «МетЛайф» сплатить від 0,5% до 100% Страхової Суми за програмою «Постійна втрата працездатності внаслідок нещасного випадку», що збільшиться на 250 000 грн.
  • Вартість спеціальної пропозиції — 725 грн. на рік (з постійною знижкою 20% від стандартного тарифу)
Страховий захист для дорослих та дітей за програмою страхування додаткових ризиків «Страхування на випадок постійної непрацездатності внаслідок Нещасного випадку» Collapsed Expanded

Особлива пропозиція за програмою страхування додаткових ризиків «Страхування на випадок постійної непрацездатності внаслідок Нещасного випадку»

В черговий раз ПрАТ «МетЛайф» приділяє особливу увагу своїм Клієнтам та з задоволенням анонсує надання розширеного страхового покриття за програмою страхування додаткових ризиків «Страхування на випадок постійної непрацездатності внаслідок Нещасного випадку» (PI).

Опція розширення страхового покриття за зазначеною вище програмою розповсюджується на індивідуальні Договори страхування життя, до складу яких вона входить, зазначена в Полісі страхування (укладені як до 01.01.2020р., так і після 01.01.2020р.) або в Додатках до нього та є чинною на постійній основі у випадку, що має ознаки страхового, та застосовується наступним чином:

·         у разі, якщо вік Застрахованої Особи за таким Договором страхування життя є меншим ніж 18 років на момент укладання Договору страхування життя, то розмір страхового покриття (Страхової Суми) за програмою страхування додаткових ризиків «Страхування на випадок постійної непрацездатності внаслідок Нещасного випадку» подвоюється, за умови, що Нещасний випадок, який зумовив Постійну Непрацездатність, мав місце протягом наступних місяців календарного року: червня, липня, серпня та січня;

·          у разі, якщо вік Застрахованої Особи за таким Договором страхування життя є більшим ніж 18 років на момент укладання Договору страхування життя та розмір здійсненої Страхової Виплати за даною програмою становить 60% від Страхової Суми та більше, Страховик додатково здійснить щомісячні виплати в розмірі 3% від Страхової Суми протягом наступних трьох років. Перша щомісячна виплата у розмірі 3% буде здійснена протягом наступного календарного місяця, що слідує після здійснення  Страхової Виплати за даною програмою у розмірі 60% від Страхової Суми та більше, та календарним днем буде день настання Нещасного Випадку.