Skip Navigation

Спеціальні пропозиції

Акційні пропозиції для клієнтів, які вже мають поліс страхування життя ПрАТ «МетЛайф»
Особливі пропозиції від ПрАТ «МетЛайф»

Турбота про Клієнтів — це не прості слова, це сенс існування та кропіткої роботи ПрАТ «МетЛайф»: день за днем, протягом більш ніж 150 років у всьому світі і з 2002 року в Україні зокрема. Саме тому ми щорічно надаємо можливість нашим існуючим клієнтам розширити покриття за своїми договорами страхування, скориставшись спеціальною пропозицією за ціною, нижчою на 30% від стандартного тарифу. Ця знижка зберігатиметься протягом всього періоду дії договору страхування, а про детальні умови МетЛайф повідомить клієнтів під час надсилання квитанцій для сплати чергових страхових внесків.

Починаючи з 1 червня 2020 і протягом року ми пропонуємо нашим клієнтам розширити страхове покриття за своїми договорами страхування за допомогою додаткового захисту за програмою:

  • «Страхування на випадок хірургічного втручання внаслідок нещасного випадку» для дорослих віком від 18 до 64 років
  • «Страхування на випадок хірургічного втручання внаслідок нещасного випадку або хвороби» для дітей віком від 6 місяців до 17 років.

Страхове покриття становить 15 000 грн. (страхова виплата складе відсоток від 15 000 грн. в залежності від складності хірургічного втручання).

Додатковий страховий платіж, що на 30% нижче стандартної ціни, становить:

  • 350 грн. для дорослих
  • 400 грн. для дітей,

Знижка є постійною та діятиме протягом всього строку дії даної програми страхування.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ