Skip Navigation

Захисти своє здоров'я

Програми страхування на випадок непередбачуваних ситуацій із вашим здоров'ям
Фінансове піклування про ваше здоров’я

Згідно з даними дослідження "Індекс здоров’я. Україна - 2018", 52% дорослих українців не змогли позитивно оцінити стан власного здоров’я. Сумарно 45% громадян зверталися до медиків по амбулаторну або стаціонарну допомогу. 22% споживачів амбулаторної допомоги мали досвід відмови від неї через брак коштів, 50% пацієнтів довелося позичати для покриття медичних витрат. 88% громадян, що мали досвід стаціонарного лікування, довелося оплачувати отриману допомогу, а 58% з них позичали кошти для оплати лікування.

Але навіть якщо у людини є можливість виділити з бюджету необхідну для лікування суму, це завжди будуть непередбачувані і незаплановані витрати. В результаті, це скоротить звичні статті витрат, змусить відмовитися від своїх планів щодо купівлі тих чи інших товарів та послуг і, як наслідок, швидше за все, знизить рівень комфорту життя людини.

ПрАТ «МетЛайф», лідер зі страхування життя в Україні та світі, пропонує унікальні можливості для вирішення фінансових проблем, пов'язаних з погіршенням стану здоров'я, хворобами та їх лікуванням, зберігаючи при цьому звичний рівень життя і компенсуючи витрати на лікування клієнта.

accident
Нещасний випадок

Фінансова допомога у зв'язку із настанням нещасного випадку

 
Критичні захворювання

Фінансова допомога у разі серйозної хвороби

 
FC
Жіночі хвороби

Фінансова допомога у разі серйозної хвороби у жінок

 
hospital
Компенсація медичних витрат

Фінансова допомога для компенсації медичних витрат