Skip Navigation

Захисти своє здоров'я

Програми страхування на випадок непередбачуваних ситуацій із вашим здоров'ям
Фінансове піклування про ваше здоров’я

Згідно з даними щорічного дослідження "Індекс здоров’я. Українa", протягом 2017 року за допомогою до медичних установ звернулися 77% українців. При цьому тільки 3,8% з них отримали медичні послуги абсолютно безкоштовно, як це гарантує Конституція України, 92,6% купували за свій рахунок лікарські препарати, 80,3% — харчування, 65,2% — постільну білизну. 28,6% всіх сімей в Україні не можуть собі дозволити сплачувати за медичні послуги і купувати ліки через недостатній рівень доходу.

Але навіть якщо у людини є можливість виділити з бюджету необхідну для лікування суму, це завжди будуть непередбачувані і незаплановані витрати. В результаті, це скоротить звичні статті витрат, змусить відмовитися від своїх планів щодо купівлі тих чи інших товарів та послуг і, як наслідок, швидше за все, знизить рівень комфорту життя людини.

Компанія «МетЛайф» пропонує надійний комплексний захист на випадок прикрих, але цілком ймовірних ситуацій в житті. Ми не завжди можемо цьому запобігти, проте ми здатні захистити себе та своїх найдорожчих людей від негативних наслідків таких подій.

accident
Нещасний випадок

Фінансова допомога у зв'язку із настанням нещасного випадку

 
Критичні захворювання

Фінансова допомога у разі серйозної хвороби

 
FC
Жіночі хвороби

Фінансова допомога у разі серйозної хвороби у жінок

 
hospital
Компенсація медичних витрат

Фінансова допомога для компенсації медичних витрат