Skip Navigation

Спеціальні пропозиції

Акційні пропозиції для клієнтів, які вже мають поліс страхування життя ПрАТ «МетЛайф»
Ви вже маєте поліс страхування життя ПрАТ «МетЛайф» та отримали акційну пропозицію придбати покращений страховий захист для дітей та дорослих зі знижкою?

Турбота про Клієнтів — це не прості слова. Це сенс існування та кропіткої роботи ПрАТ «МетЛайф»: день за днем, протягом 150 років у всьому світі і протягом 16 останніх років в Україні зокрема. Саме тому ми пропонуємо особливу пропозицію з постійною знижкою 20% від звичайного тарифу.

Наразі послугами ПрАТ «МетЛайф» користуються більше 600 000 українців.

Ретельно проаналізувавши клієнтські потреби та можливості, ми поставили собі нову мету. Ця мета неймовірна — ми прагнемо зробити страховий захист наших клієнтів ще доступнішим за ціною, і при цьому розширити його.

Відтак, ми пропонуємо Вам страхове покриття на особливих умовах — з постійною знижкою 20% від стандартного тарифу. Ця знижка зберігатиметься протягом всього періоду дії Вашого договору страхування.

 

Особливі пропозиції від ПрАТ «МетЛайф»
Страховий захист для дітей Collapsed Expanded

Впродовж тривалого часу в ПрАТ «МетЛайф» розробляли нову програму страхового захисту для дітей в Україні. Ми прагнули створити продукт, що надавав би широке та всебічне страхове покриття у нашій країні і, таким чином, гарантував би спокій та психологічний комфорт батькам, які придбають його для своїх дітей.

Результатом довготривалої праці стало створення унікальної для України програми — страхування на випадок 20 критичних захворювань дитини. Перш за все, ми хочемо запропонувати її тим, хто вже піклується про свою дитину разом з ПрАТ «МетЛайф». Саме для таких клієнтів ми розпочали спеціальну кампанію лояльності. Її мета — надати нову програму дітям, що вже є застрахованими у ПрАТ «МетЛайф».

Переваги:

  • Страхування на випадок 20 критичних захворювань дитини
  • 300 000 гривень — страхова сума за програмою
  • Вартість спеціальної пропозиції — 725 грн. на рік (з постійною знижкою 20% від стандартного тарифу)
Страховий захист для дорослих Collapsed Expanded

Значна кількість клієнтів, на жаль, не має достатнього страхового покриття на випадок смерті або непрацездатності внаслідок нещасного випадку. Такі програми хоча й входять до базових умов страхового захисту, але іноді рівень страхового покриття за ними є занадто низьким, а отже — недостатнім.

Тому ми пропонуємо Вам скористатися особливою пропозицію від ПрАТ «МетЛайф» та збільшити Страхові Суми за програмами «Смерть внаслідок нещасного випадку» та «Постійна втрата працездатності внаслідок нещасного випадку» на 250 000 гривень.

Переваги:

  • У разі смерті внаслідок нещасного випадку рідні та близькі отримають 250 000 грн. додатково до всіх інших виплат за полісом
  • У разі постійних наслідків травм ПрАТ «МетЛайф» сплатить від 0,5% до 100% Страхової Суми за програмою «Постійна втрата працездатності внаслідок нещасного випадку», що збільшиться на 250 000 грн.
  • Вартість спеціальної пропозиції — 725 грн. на рік (з постійною знижкою 20% від стандартного тарифу)
Скористайтеся знижками від нашого Партнера мережі клінік «Віва» Collapsed Expanded

Ви вже стали Клієнтом ПрАТ «МетЛайф» і можете скористатися знижками від нашого Партнера мережі клінік «Віва»

Шановний Клієнте, Вітаємо Вас!

У Вас та Вашої родини з`явився шанс отримати медичні послуги від Мережи клінік «VIVA» у м. Києві за спеціальною ціною, що складає до 25% знижки від відповідного, діючого на момент візиту, прейскуранту ціни!

Місцезнаходження клінік:
вул. Порика, 9а;
вул. Щекавицька, 36;
вул. Лаврухіна, 6а;
вул. Антоновича, 155;
вул. Гетьмана, 1в;
вул. Якуба Коласа, 2д;
вул. Бальзака, 85а

ЛІКАРІ ВСІХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ/СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА (УЗД, КТ, рентген, мамографія)/ХІРУРГІЧНИЙ ЦЕНТР ТА ВЛАСНИЙ СТАЦІОНАР/
ЦІЛОДОБОВИЙ ТРАВМПУНКТ/ШВИДКА ДОПОМОГА/ВСІ ВИДИ АНАЛІЗІВ/ТРАНСПОРТУВАННЯ ХВОРИХ ТА ПОСЛУГИ НА ДОМУ/
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ІНСУЛЬТУ, ТРАВМ ТА ОПЕРАЦІЙ. Додаткова інформація знаходиться на сайті https://viva.clinic/ або 24/7 за номером (044) 238-20-20 / 067-238-20-20

Також, Ви та Ваша родина можуть звернутися до Реабілітаційного Центру «Сосни» для отримання медичних послуг за спеціальною ціною, що складає до 25% знижки від відповідного, діючого на момент візиту, прейскуранту ціни!
Місцезнаходження:
Україна, Київська обл., Вишгородський р-н, село Воропаїв, вул. Київська, 100.
Реабілітація: - Неврологічна; - Ортопедична; - Кардіологічну; - Реабілітація після перенесеного інсульту; - Реабілітація після протезування; - Відновлювальна реабілітація при хворобі Паркінсона. Оздоровчі програми: - При захворюваннях нервової системи; - При захворюваннях опорно-рухового апарату; - При захворюваннях серцево-судинної системи; - При захворюваннях ендокринної системи та обміну речовин; - Корекція фігури та нормалізація ваги; - Релаксація та хороший настрій; - Відновлення та омолодження; - Оздоровлення з дітьми.
Додаткова інформація знаходиться на сайті https://sos-na.com.ua/

У разі бажання відпочити Ви можете звернутися до комплексів відпочинку “Morewell” та “Sosnovel”, де Ви та Ваша родина також зможуть отримати послуги за спеціальною ціною, що складає до 15% знижки від відповідних, діючих на день замовлення (бронювання), послуг, цін!
Місцезнаходження:
“Morewell” - Україна, Київська обл., Вишгородський р-н, село Толокунь, вул. Київська, 43а;
“Sosnovel” - Україна, Київська обл., Вишгородський р-н, село Воропаїв, вул. Київська, 100.
Будь ласка, під час відвідування майте при собі Вашу пластикову клієнтську картку ПрАТ «МетЛайф» та документ, що ідентифікує Вашу особу.
Додаткова інформація знаходиться на сайті https://sosnovel.com.ua/ та https://morewell.com.ua/

Бажаємо Вам та Вашій родині міцного здоров`я!